roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Jeszcze trochę a 500 GB będzie mało , a ja czasami zabieram karte 32 mb i też daje radę . :?:
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Lepiej kupić uniwersalny 30zł różnicy a może się przydać . Nr aukcji 1256370720 są i do samych kart SD tańsze o 30zł
 

pool80  Dołączył: 03 Sie 2010
ModeCom czytnik kart pamięci MC-CR107 black takie cuś za 20 pln mam na oku.


Kupiłem i oddałem bo to do małej zatoki. Szlag mnie trafił. Musze jeszcze raz poszukać na duże zatoki. Jak nie to kupie z przejściówką.
 

DVX  Dołączył: 15 Gru 2008
roket napisał/a:
Jeszcze trochę a 500 GB będzie mało , a ja czasami zabieram karte 32 mb i też daje radę . :?:

No już niedługo, samo SDXC jest przewidziane do 2TB a 64GB już od dawna można kupić.
Za niedługo będą 128GB potem 264 itd...
Pewnie nie dalej jak za dwa latka 1TB w SDXC będzie już czałkiem oczywistą rzeczą.
 
MPolak  Dołączył: 04 Wrz 2010
Czy ktoś testował te karty z K200D, czy jednak lepiej zdecydować się na sprawdzone Sandiski? Cena dość atrakcyjna, niezła prędkość odczytu i made in Japan kusi.
https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=6542
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Toshiby, tak jak Sandiski i Panasoniki, są marką sprawdzoną pod kątem działania i polecaną przez Pentaxa
http://www.pentax.jp/engl.../faq.html#01_02

sam mam 4GB Toshibę (wygląda inaczej) i jest ok - pracowała w 3 aparatach i nie było z nią nigdy żadnych problemów
 
Pawelzqx  Dołączył: 22 Mar 2009
MPolak, też mam tą Toshibę w wersji 8 GB. Pracuje bez problemów z każdym urządzeniem. Jednak rozejrzałbym się za kartą z szybszym zapisem. Mój egzemplarz ma zapis na poziomie 7 MB/s (mierzony) gdzie dla porównania SanDisk Ultra II ma 15MB/s(mam wersję starszą). Podczas korzystania z aparatu czuć to wyraźnie, zwłaszcza przy robieniu w RAWach zapis trwa ponad dwa razy dłużej.
Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach