Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
[Szpileczka] macro mikro
No może niekoniecznie ta kocica zalicza się do makro, ale jak znajdę jej pchłę to obiecuje zrobić :mrgreen:
1)Sigma APO DG 70-300


A to taka szybka prowizorka, ani makro ani bokeh. Owoc konwalii zdaje mi się,że jest nieostry? Podsumowując 2 pierwsze zdjęcia z k10.
2) Sigma APO DG 70-300

 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
W pierwszym kadr trochę na przekombinowany - ta asymetria strasznie mnie razi. Gdyby ten kot patrzył się w prawo-góra to i owszem. Trochę za dużo się w oczach odbija i kot wygląda na znudzonego - trzeba rozruszać modela. ;-) Chyba stabilizacja nie do końca dała radę w tym wypadku, bo zdjęcie nieostre, ale przy czasie 1/5 to cudów nie będzie.

Drugie jest estetyczne, z ładnym rozmyciem, ale troche surowe i tak jakoś bez pomysłu... ale i ja mam takie podobne więc już nic nie mówię :-)
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Kot jak kot, mało się wysilił jako model ;-) ale podobają mi się owoce konwalii, fajna atmosfera panuje na zdjęciu, ciemno-jesienny klimat.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
konwalia fajna, linie barokowe a treść ascetyczna. Tylko jak na moje oko, ładniej by było, gdyby ta nieostra gałązka w tle była nieco (naprawdę nieco) bliżej centrum, za to ta ostra, nieco bliżej prawej krawędzi . I gdyby ująć je tak żeby sięgały tak ze dwa palce wyżej.

[ Dodano: 2008-01-10, 19:50 ]
aha, a leniwiec by chyba lepiej wyglądał, gdyby jego łeb był trochę wyżej i zdecydowanie bliżej prawej krawędzi,a nieostrość z lewej stanowił jego skulony grzbiet.
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
3) Sigma 70-300, nadal pracuję jak nie pracuję :-/
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Szpileczka, 3. zdjęcie jest świetne, w porównaniu z poprzednimi dwoma jak niebo i ziemia. Bardzo dobrze uchwycony moment, piękny kadr. Podoba mi się, bardzo :-)
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
konwalia super

kot super, ale zdjecie kota takie se ;-)
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
yyyy :-? To kocica :-P
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
Cytat
yyyy :-? To kocica :-P


no kocica gatunku kot ;-)
 

armar  Dołączył: 12 Maj 2007
Szpileczka napisał/a:
yyyy :-? To kocica :-P


Rozpoznajesz płeć kota po zdjęciu?
To też poproszę :)

 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Kot jak nic :evilsmile:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
armar, kotka. Łatwo poznać. Bo jak ma zielone oczy, to musi być Esmeralda. A jak jest Esmeralda, to nie może być kocur. Kocur byłby Esmerald. Ale kto by tak kota nazwał??? :evilsmile:
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Ja też obstawiam, że kot:)

Szpileczka, mewka dobra!
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
matb napisał/a:
Ale kto by tak kota nazwał???

"A czy Jezus to jest dobre imię dla buldoga?" ;-)

Szpileczka, ptak i roślinka mi sie podobają.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ja mówię, że to kot :-)

mewy - niesamowicie mi się podobają!
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
Ja mówię, że to kotka lub bardzo młody kocur - każdy szanujący się stary kot jest mocniej zbudowany i ma poszarpane uszy po stoczonych walkach :)
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Ta mewa w towarzystwie łabędzi jest bardzo dobra. Widać że AF w tej Sigmie wcale nie jest taki wolny. Aaaaaa .... kotek musi być bardzo milusi, chyba sobie sprawie takiego :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Szpileczka, szkoda, że nie pokazujesz tych lepciejszych swoich zdjęć ;-) ... chyba, że stopniowo budujesz napięcie :mrgreen:
Szumak napisał/a:
Ja mówię, że to kotka lub bardzo młody kocur

też mysie tak zdaje :roll:
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Nie pokazuję bo tamte są z KM a200, więc tu na forum Pentaxa nie liczy się :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Szpileczka napisał/a:
więc tu na forum Pentaxa nie liczy się

Eee... bez przesady ;-)
Tutaj tolerujemy nawet zdjęcia wykonane Yakumo ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach