argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
piotrecius napisał/a:
Aj to szkoda. Nie śledziłem informacji dokładnie, bo mój początkowy entuzjazm dla tego rozwiązania jakiś czas temu przygasił producent
Nie, nie. Pockety w tej wersji są naprawdę niezłe, bardzo chwalone.. Nie są tylko doskonałe :mrgreen: .
Cena powala oczywiście.
 
no_name  Dołączył: 01 Cze 2009
piotrecius napisał/a:
.... ale myślę, że nie trzeba kupować specjalnie dodatkowej lampy na stopkę, która będzie tylko sterować pozostałymi.


hehe, straszne ale prawdziwe :mrgreen: Dopiero w siódemce wpadli na ten genialny pomysł żeby wsadzić sterowanie do puszki.
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
no_name napisał/a:
hehe, straszne ale prawdziwe Dopiero w siódemce wpadli na ten genialny pomysł żeby wsadzić sterowanie do puszki.

Ciekawe czy to jednorazowy strzał?
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
piotrecius napisał/a:
Nie śledziłem informacji dokładnie, bo mój początkowy entuzjazm dla tego rozwiązania jakiś czas temu przygasił producent - pisząc, że nie przewiduje na razie wersji dla Pentaxa :-( . A potem zainwestowałem w kabelki ;-) .
I nie liczyłbym na zmianę tego w najbliższej przyszłości - chłopaki nie zrobili jescze wersji dla Nikona, bo mają cały czas obsuwy. Zresztą sami pisali, że wraz z pojawieniem się nowej puszki Canona wstrzymali na chwilę wersję Nikonową. Więc z Pentaxem byłoby jeszcze gorzej.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach