ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
Fajnie kolorowo, ale moje oczy biegają po zdjęciu i nie wiedzą na czym się zatrzymać...
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
kolorki super, kurcze gdzie takie fajne pola z rzepakiem no i pasieka chyba tymczasowa tylko na okres kwitnięcia
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
fajne, oczoj***ne kolory!
podoba się!
:)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
ArturMaly, masz racje, sam nie wiem na co patrzeć i to przeszkadza :).


Dzięki za komentarze, w nagrodę następne z tego samego pola, a potem zmnieniam temat :P

Na tym polu musiałem leżeć półtora godziny czekając na słońce, w między czasie pogryzły mnie komary:) mogę jeszcze dodać, że jestem alegrikiem ;)

#7

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
negocjatorek, jak dla mnie to z tymi kolorami przesadzasz.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
matb, bardzo możliwe, u mnie jest ok. Chyba jutro dam do labu i zobacze jak to wygląda na papierze...
 

cytrus  Dołączył: 02 Wrz 2007
mocno nasycone...jak dla mnie zbyt mocno...
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
cytrus, ok przyjąłem, jesteś już drugi, czyli pewnie faktycznie za mocno... dziwne że nikt wczesniej tego nie mówił...
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
U mnie wygląda dobrze :)
No morze trochę przesycone ale bardzo fajne :)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
negocjatorek, mi też to przeszkadza - trochę przegięte te kolory... ;-) Ale jutro jeszcze obejrzę na swoim monitorze, bo teraz oglądam na matrycy Sony X-Black. :-)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
U mnie na niskobudżetowym LCDzie Samsunga faktycznie mocno przesaturowane, ale dramatu nie ma.
Zaś na matrycy, której ufam - całkiem, całkiem, słonecznie i przyjemnie.

Moim zdaniem OK.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Jak dla mnie kolory na 7. są OK, 6. jest fajne, tylko czemu dałeś taką brzydką ramkę? ;-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
#7 łojej, przgepiłem rzepakowe żniwa w tym roku. jutro wsiadam na rower i nadrabiam zaległości.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach