Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
A co byście powiedzieli na to, żeby u nas też były sklepy z takimi rzędami Contaxów jak na tym zdjęciu pod Rolleikami:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Pentagram napisał/a:
A co byście powiedzieli na to, żeby u nas też były sklepy z takimi rzędami Contaxów jak na tym zdjęciu pod Rolleikami:



Gdyby u nas wogole takie komisy byly...
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie bede pokazywal jakie sa u mnie komisy, bo niektorzy dostali by zawalu. :-P :mrgreen:
Chyba ze chcecie zobaczyc?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
PiotrB., napisz lepiej po ile maja u Ciebie Planary 35/2 go G :->
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
PiotrB. napisał/a:
Nie bede pokazywal jakie sa u mnie komisy, bo niektorzy dostali by zawalu. :-P :mrgreen:
Chyba ze chcecie zobaczyc?

Dawaj, jaka różnica czy zejdziemy teraz czy za kilka lat :P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
PiotrB. napisał/a:
Chyba ze chcecie zobaczyc?

Poka, poka!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
PiotrB. napisał/a:
Chyba ze chcecie zobaczyc?
p.ppp..pp...p...pppppp..ppppppp..pppytanie!
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Eee, nie wiem co Wy chcecie od wizjera w G2! Przecież jest normalny. :evilsmile: Przyzwyczaiłem się, bo w Canonie 500n też był mały. A i z tego co patrzałem w wizjery DSLR to też mają takie małe, a mają je miliony ludzi na świecie i jakoś robią nimi zdjęcia. Do tego robią dobre zdjęcia.

No i AF jest piekielnie szybki.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat

No i AF jest piekielnie szybki.


Masz już?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Za ile mozna teraz G2 kupic? Jesli komus z forumowych contaksiarzy sie juz znudzi, to prosze sie do mnie zglosic :-)

dz.
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
alkos napisał/a:
Masz już?
Mam, mam. Inaczej bym się nie wypowiadał. Jednak poznanie czegoś organoleptycznie, to jest to.

Wizjer ma normalny, AF to diabeł, korekcja paralaxy działa należycie. Głośny nie jest, cichy też nie do końca.
No, ale dostałem nawet gwarancję (co z tego, że nieważna!), instrukcję (oszczędziła mi dużo pytań do Ciebie. :-P ), dekiel przedni (nawet ta p***** jest porządna) no i oryginalny pasek. (choć nie wiem do czego służą takie dwie części co były przy pasku - takie czarne małe plastiki i takie małe gąbki szare)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Jesli komus z forumowych contaksiarzy sie juz znudzi, to prosze sie do mnie zglosic


A co, G1 juz sie znudzil? :-P

[ Dodano: 2008-04-14, 10:28 ]
Maciej napisał/a:
Wizjer ma normalny


No ja bym nie powiedzial. Ale da się żyć.

Maciej napisał/a:
AF to diabeł


A to racja :-)

Maciej napisał/a:
Głośny nie jest


Oj jest...
Maciej napisał/a:
takie małe gąbki szare


do zakladadnia przy kółeczku

 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
dzerry napisał/a:
Za ile mozna teraz G2 kupic? Jesli komus z forumowych contaksiarzy sie juz znudzi, to prosze sie do mnie zglosic :-)

Oooo, to ja się podłączę - jak się komuś znudzi Planar 45/2 do G2 to ja reflektuję :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
A co, G1 juz sie znudzil? :-P
Nie, ale sie problem z migawka nasila. Z ostatniej rolki co najmniej 1/3 bedzie nienaswietlona. Myslalem, ze to tylko z Biogonem tak jest, ale okazalo sie, ze z Planarem tez. Jesli chodze z nim w lapie i co kilka minut robie zdjecie, to jest OK. Ale jak gdy go biore po dluzszym lezeniu, wlaczam i robie zdjecie, to na 90% migawka sie nie otworzy.

dz.

[ Dodano: 2008-04-14, 11:37 ]
eeyore napisał/a:
jak się komuś znudzi Planar 45/2 do G2 to ja reflektuję
A ile mozesz dac? A nuz znajde jakiegos G2 z Planarem. Swojego nie dam ;-)

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Ale jak gdy go biore po dluzszym lezeniu, wlaczam i robie zdjecie, to na 90% migawka sie nie otworzy.


No, niestety. Po wiekszym reserczu zdaje mi sie, ze wystarczyloby wymienic kondensatory przy migawce, ale to i tak robota dla fotoelektromagika za kilka grubszych $$$.
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
alkos napisał/a:
No ja bym nie powiedzial. Ale da się żyć.
Myślalem, że będzie gorzej.

alkos napisał/a:
do zakladadnia przy kółeczku
Dzięki!
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
dzerry napisał/a:

eeyore napisał/a:
jak się komuś znudzi Planar 45/2 do G2 to ja reflektuję
A ile mozesz dac? A nuz znajde jakiegos G2 z Planarem. Swojego nie dam ;-)

Niedużo wolałbym :) Zgadamy się na PW.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ponieważ lubię się denerwować z rana....
http://cgi.ebay.pl/BLACK-...1QQcmdZViewItem

Kurcze, myślałem, że pójdzie za jakąś kosmiczną kasę, a poszedł za komiczną. :evil: :evil: :evil:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tref, ja wiem - doplacac tysiaka za kolor? Taki zestaw dostaniesz na luzaku za 900 dolarow. Ale faktycznie cena niezla jak na czarnucha.

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja go wcale nie chciałem kupić, bo takiej kasy nie mam. Ale obserwować jak znalazłem to obserwowałem, byłem pewien, że pojdzie za EUR :roll: 1500. To przecież G2.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach