soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
Pentax MX
ile może być wart?
dostałem od kumpla i zastanawiam się czy nie sprzedać.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Zależy od koloru, stanu i determinacji nabywcy. Oraz kraju, w którym się sprzedaje. W Polsce srebrny w nienagannym stanie technicznym i niezłym wizualnym (bez większych otarć, ubytków, rys) to przy sprzyjających wiatrach 250-300PLN.

[ Dodano: 2008-03-01, 23:18 ]
Tylko skoro już dostałeś to po co sprzedawać? Nie lepiej zdjęcia nim robić? :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak dostałeść to puść dalej,jeżeli nie jesteś zainteresowany. Ja bardzo chętnie przygarnę tę sierotkę. :lol:
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
Jest koloru czarnego, zobacze za ile się sprzeda. Może starczy na jakieś szkiełko. Jeśli cena nie będzie zadowalająca zainwestuje w rybie oko i będę podpinał pod MX ;)
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
soylentgreen napisał/a:
Jest koloru czarnego, zobacze za ile się sprzeda. Może starczy na jakieś szkiełko. Jeśli cena nie będzie zadowalająca zainwestuje w rybie oko i będę podpinał pod MX ;)

Mniam :) Może chcesz... wymienić na jakieś szkiełko :) Albo sprzedać bezwstydnie tanio...
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
chciałbym na początku wiedzieć ile wart jest korpus. nie wiem czy warto jest sprzedawać/wymieniać się. Także proszę o szczere wypowiedzi ;)

[ Dodano: 2008-03-02, 12:34 ]
na ebay'u znalazłem taka aukcję:

http://cgi.ebay.pl/PENTAX...0QQcmdZViewItem

czy możliwe jest żeby cena była tak kosmiczna?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
soylentgreen, zalezy od stanu, ale zasadniczo 300-400zl. Pokaz jakies foto to Ci powiem.
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
soylentgreen, spokojnie u nas na gieldzie mozesz za niego 350 z wysylka zawolac. Szkoda ze nie ma paska i muszli ocznej, wtedy zawsze 50zl drozej.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
milo napisał/a:
u nas na gieldzie

Tylko tak przy okazji: tu jest Regulamin Giełdy... tak tylko przy okazji :evilsmile:
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
Pasek był, ale gdzieś posiałem ;) muszli ocznej nie było. Mam jeszcze pokrowiec w stanie jak widać:

pokrowiec 1

pokrowiec 2

także mówisz, że mogę krzyczeć 350zł, jeśli tak wystawiam zaraz na allegro ;) wydawało mi się, że jest wart nie więcej niż 200zł. Jeśli ma leżeć na szafie i się kurzyć to za te pieniążki dołożę sobie do jakiegoś szkła.
Dziękuje za wycenę ;)
Pozdrawiam.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
soylentgreen, od razu mowie ze na allegro nie dostaniesz za niego wiecej, mowie to serio, spojrz w archiwum zakonczonych ;) Mysle ze cena 350zł, z pokrowcem i z wysyłka bedzie ok, ale nie oczekuj tez ze w gieldzie znajdzie sie od razu kupiec. Pzdr!
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
milo, napisz wprost, że cena wygórowana i tyle byś nie dał ;-)
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
Wiem, wiem ;) zacznę od 3 setek ;) Czy na forum w dziale "Giełda" można opublikować link do aukcji allegro? Wybaczcie za lamerskie pytania. Trzeba wreszcie wyrównać rachunki z Allegro ;(
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
matb napisał/a:
milo, napisz wprost, że cena wygórowana i tyle byś nie dał ;-)


Mnie tam do manuali nie ciagnie.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Dobra, dobra. To co zrobiłeś ze swoim czarnym MXem? Wymieniłeś na Contaxa? ;-)
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
http://allegro.pl/item322...lka_gratis.html

aparacik już sprzedany, 7 minut od wystawienia na aukcji ;)
dziękuję za udzielone informacje.
pozdrawiam.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
soylentgreen, no to teraz będziesz żałował. No, może nie teraz, ale już wkrótce :evilsmile:
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
matb napisał/a:
soylentgreen, no to teraz będziesz żałował. No, może nie teraz, ale już wkrótce :evilsmile:

Ja już żałuję za niego :P Dlaczego u mnie w szafie nie "walają się" jakieś darowane MX-y?
 

soylentgreen  Dołączył: 16 Lut 2008
Nie raczej nie, u mnie by leżał i się kurzył, po jakimś czasie bym wyniósł do piwnicy. Teraz przyda się komuś innemu. U father'a w domu leżą dwa MX w bardzo dobrym stanie, także jeśli przyjdzie mi ochota zmierzyć się z analogiem to będzie ku temu okazja. Korzystając z okazji gdzie mogę umieścić kilka zdjęć do oceny przez innych userów? Jestem tu nowy i dopiero zaczynam łapać co gdzie jest ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach