Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
prezentacja maturalna związana z fotografią
Jako iż jestem w 2kl. LO i istnieje możliwość zgłoszenia własnych tematów maturalnych na prezentacje, chciałbym byście mi podrzucili jakieś pomysły. Głównym tematem mojej prezentacji miała by być fotografia ale powiązana z literaturą (wymóg). Chciałbym nadmienić fakt, że w mojej prezentacji chciałbym bardzo rozwinąć prezentację multimedialną (moja mocna strona;p - jak nie najmocniejsza w całej prezentacji). Termin zgłaszania tematów mija 11.03.08. Z góry dzięki za jakiekolwiek pomysły i propozycje.

Pozdrawiam Musical Box.

 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
Możesz napisać o postaci fotografa w literaturze.

W księgarniach masz też teraz książkę Szampan i Krew, jest to biografia Roberta Capy, swoją drogą rewelacyjna i IMHO obowiązkowa pozycja.
 
Ola  Dołączyła: 09 Mar 2008
Najlepiej jak pójdziesz do swojej Pani od j.polskiego powiesz jej o swoim temacie co Cie interesuje i co chcialbys aby znalazlo sie w temacie prezentacji, dobra humanistka wynajdzie dobry temat. Tak bylo w moim przypadku, chcialam jakis temat zwiazany z Gdanskiem i jego architekturą i wyszlo " Porownaj obrazy Gdanska i okolic w literaturze współczesnej", jak dobrze wiesz temat mozna uściślić ja zrobilam to tak " Porównaj ARCHITEKTURĘ Gdańska i okolic ukazaną w literaturze współczesnej", temat bomba az skakalam z radosci! Pani od polskiego jakoż ze była troche w temacie poleciła mi kilka ksiażek. A na ustnej dostałam maxa :mrgreen: 20/20
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Panie Maturzysto... "prośba"

więc rozróżniamy:

prośba
groźba

A teraz powtarzamy ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach