PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zmiana nazwy Hyde Park na "Rozmowy kontrolowane"
Nie wszyscy chyba wiedza co to jest "Hyde Park". W przypadku tego forum, nie sprawdza sie nazwa. Proponuje zatem nazwac to miejsce " Rozmowy kontrolowane" albo "Posty kontrolowane". Podaje link, gdzie jest napisane, co to jest Hyde Park
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hyde_park
:mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB., mozesz mi powiedziec po co to piszesz?
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
Po moich doświadczeniach w tym dziale... wydaję aprobatę jako użytkownik Forum dla nowego pomysłu.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Fafniak, OK. Słowo wyjaśnienia nie zawadzi.

Całe Forum PENTAX@PL łącznie z Hyde Parkiem jest moderowane.

W Hyde Parku można w zasadzie wypowiadać na prawie każdy temat.
Oznacza to, ze w tym dziale można poruszać tematy w ogóle nie związane z Pentaksem i fotografią.

Jeżeli jednak wypowiedź nie bedzie w zgodzie z pisanymi i niepisanymi zasadami naszego Forum zostanie poddana standardowej obsłudze moderatorskiej.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wiesz co Fafniak, powiem Ci tak. Mam wrazenie ze gdziekolwiek cos napisze jestem ignorowany ( przynajmniej w wiekszosci wypadkow, nie prowadze statystyki). Jak kogos skomentuje, to odrazu atak z wysokiej polki. Ja poprostu wyrazam swoje zdanie, chyba mam do tego prawo. Piszecie, Wy moderatorzy, o "wycieczkach osobistych", itp. Dlaczego nie bylo reakcji, jak np. ostatnio, napisal Armar ze ja pisze glupoty, ze nie mam pojecia itp. To nie bylo zadnej reakcji, bo mam wrazenie, ze jest on "pupilkiem" Zorzyka, bo bierze udzial w programie ktory patronuje Zorzyk. Trudno jest mi pisac, bo czuje rozgoryczenie, ale co tam , jedengomniej. Jesli nie czujesz o co mi chodzi, to przepraszam, po raz ktorys, ze zawracam glowe.

[ Dodano: 2008-03-12, 00:38 ]
Zorzyk napisal:
Jeżeli jednak wypowiedź nie bedzie w zgodzie z pisanymi i niepisanymi zasadami naszego Forum zostanie poddana standardowej obsłudze moderatorskiej.


Rozumiem, ze dotyczy to wszystkich, a wybrancow nie?

[ Dodano: 2008-03-12, 00:39 ]
A teraz znowu niespodzianka, nie widze strony tak jak kiedys bylo, nie widze kto jest na Forum, jak mam to zrobic?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
A teraz znowu niespodzianka, nie widze strony tak jak kiedys bylo, nie widze kto jest na Forum, jak mam to zrobic?

http://manufactura.home.p...ic.php?p=202327

 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wlasciwie, to powinienem przestac pisac cokolwiek, bo Was tylko denerwuje. Ok, to bedzie moj ostani post. Powodzenia.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB., spokojnie, po co się denerwować? Ja nie zauważyłem, żeby ktoś tu był, ani rozpieszczany ani ignorowany. A już tym bardziej, z tego powodu, że zwija cząsteczki białek na swoim komputerze. Forum się rozrasta na skutek coraz większej popularności Pentaksa, moderatorzy mają coraz więcej roboty, więc nie zawsze są w stanie zareagować z taką świeżością i luzem, jakbyśmy chcieli. Na innych forach w ogóle nie ma takich działow jak Hyde Park, który nadaje temu forum specyficznego smaczku.
Jeśli Cię coś zabolało albo czujesz się jakoś pokrzywdzony moderowaniem, to skontaktuj się przez PW z jednym albo kilkoma moderatorami. Z doświadczenia widzę, że takie publiczne akcje kończą się tym, że ktoś się obraża i znika z forum. IMO niepotrzebnie.
No więc Pax, pax między Pentaksjany...
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
nie widze kto jest na Forum, jak mam to zrobic?

it's not a bug, it's w feature :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Wiesz co Fafniak, powiem Ci tak. Mam wrazenie ze gdziekolwiek cos napisze jestem ignorowany ( przynajmniej w wiekszosci wypadkow, nie prowadze statystyki). Jak kogos skomentuje, to odrazu atak z wysokiej polki.
- przyznam ze nie bardzo wiem co napisac....jezeli takie masz wrazenie...dziwne....Ale szkoda by bylo zebys nie zajrzal tutaj od czasu do czasu i wpadl jednak na PPD.... :?:
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
ludzie co się tu dzieje czy ta wiosna tak działa, w każdym prawie wątku jakieś zgrzyty:( tak to chyba nigdy nie było
 

armar  Dołączył: 12 Maj 2007
PiotrB. napisał/a:
Jak kogos skomentuje, to odrazu atak z wysokiej polki. Ja poprostu wyrazam swoje zdanie, chyba mam do tego prawo. Piszecie, Wy moderatorzy, o "wycieczkach osobistych", itp. Dlaczego nie bylo reakcji, jak np. ostatnio, napisal Armar ze ja pisze glupoty, ze nie mam pojecia itp.

Piotrze B. mam do Ciebie wielką prośbę - zaglądnij w swój profil i zobacz z jakiego jesteś rocznika, a później wróć do wątku, w którym to rzekomo Cię obraziłem prezentując Twoje braki i powiedz szczerze, czy Twoje zarzuty co do osoby, która wprowadziła nieco zamieszania na forum były adekwatne do tegoż zamieszania. Dla mnie zarzuty na temat prywaty były nie do przyjęcia.
Prawdę mówiąc zapomniałem już o całej sprawie, ale miło, że lubisz się napawać rozmyślaniem o tych z pewnością mniej przyjemnych chwilach. Twój kardiolog na pewno będzie Ci wdzięczny...

PiotrB. napisał/a:
To nie bylo zadnej reakcji, bo mam wrazenie, ze jest on "pupilkiem" Zorzyka, bo bierze udzial w programie ktory patronuje Zorzyk.

Więc może i Ty zacznij "patronować" jakiemuś pożytecznemu projektowi?
Z miłą chęcią zostanę Twoim "pupilkiem". Jeśli zobaczysz na statystyki mojego konta w F@H to zauważysz, że zaangażowałem się w projekt dopiero po Twojej wypowiedzi - wcześniej miałem tylko 1 komputer w projekcie i w sumie o F@H wiedziałem tylko tyle, że wartościowi ludzie do niego dołączają... ;-)

PiotrB. napisał/a:
Trudno jest mi pisac, bo czuje rozgoryczenie, ale co tam , jedengomniej.
Domagasz się jakiejś kary pieniężnej dla mnie, byś się czuł bardziej szczęśliwym?
Wystarczy Ci, jak będę miał czerwony paseczek pod avatarkiem?
Napisz co Cię usatysfakcjonuje na tyle, że nie będziesz stroił fochów za moją reakcję na Twoje zachowanie - może coś uda się załatwić.
Koleżankę namówiłem na K10D, to może odkupię od niej Yashicę, byś miał 3 w podpisie?
Jeśli postawisz sprawę w sposób "albo ja, albo on" to ostrzegam, że to forum (z uwagi na moje uwielbienie do marki Pentax) jest mi dość drogie i wyrzucić się nie dam. :mrgreen:

 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Proponuję, aby jutro każdy z zainteresowanych zrobił jakieś zdjęcie wyrażające jego stan ducha i wstawił do tego wątka.:):) Pogadamy na temat zdjęć a robiąc każdy się zastanowi, co to ja chciałem wyrazić i jak to zrobić. Zapewniam, że się wyluzujecie a i fajne efekty mogą być.:)
Ja jak się denerwowałem, to jakaś peralistalika, czy jak jej tam zaczęła nawalać, powiedział lekarz, wiecie jaki to ból? Teraz staram się wyciszać jak mi lekarz zalecił. I właśnie sobie Jasia Wędrowniczka muszę zażyć na poprawę tej peralistyki. :-B :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
armar napisał/a:
wyrzucić się nie dam
kurde, nie mogłeś od razu tak napisać? ;-) (nie cierpię emotek)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
zenza napisał/a:
peralistyki

to humor po grecku?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak to jest "po grecku"?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jak to jest "po grecku"?

Ja nie wiem, dlatego pytam.
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
Jak to jest "po grecku"?


..po grecku to między chłopcami . Platon już znał się na tym ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
"po grecku"

O potrawach teraz będziemy pisać :-P
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
PiotrB. napisał/a:
nazwac to miejsce " Rozmowy kontrolowane"
Za.
PiotrB. napisał/a:
Armar ze ja pisze glupoty, ze nie mam pojecia itp. To nie bylo zadnej reakcji, bo mam wrazenie, ze jest on "pupilkiem" Zorzyka
PRZECIW.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach