jacek_placek  Dołączył: 06 Mar 2008
Przeniesione z Giełdy - [SPRZEDAM] Olympus E-300, kit 14-45
---------------- dodane przez moderatoratora ---------- 2008-03-13 19:50 --

Niniejszy post nie jest obecnie ofertą giełdową.




Chyba coś namieszałem z poprzednim ogłoszeniem bo mi je usuneli... Więc jeszcze raz zgodnie z regulaminem ;-) .

Sprzedam Olympus E-300 z kartą 1GB, kit 14-45mm. Stan b.dobry, wszystko działa prawidłowo.
Nie wiem jakia jest rozsądna cena za taki aparat, proponuję 600 zł.
Czyszczę szuflady, chcę się pozbyć tego sprzętu.

Pozdrawiam!



---------------- dodane przez moderatoratora ---------- 2008-03-13 19:50 --

Niniejszy post nie jest obecnie ofertą giełdową.

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacek_placek- nie lepiej na forum olego ? :roll: ,
 
jacek_placek  Dołączył: 06 Mar 2008
A może znasz adres forum olego? Ostatnio nie mam czasu na szukanie w internecie...
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacek_placek, - a google znasz?
 
jacek_placek  Dołączył: 06 Mar 2008
dziękuję, google znam ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacek_placek napisał/a:
google znam
- i ciezko ci bylo wpisac klub olympusa / forum olympusa ?
 
jacek_placek  Dołączył: 06 Mar 2008
@Fafniak, nie czepiaj sie. Wgoogluj to sam i zobacz co wychodzi- ja to zrobiłem. A potem, jesli nie wiesz, które forum jest 'przyjazne', posiada giełdę itp, idx do każdego i zarejestruj się, znajdź giełdę, przeczytaj zasady itp i juz pod koniec dnia szczęśliwy zakończ sprawę.
Wiesz, ludzie czasami po prostu nie mają czasu na przesiadywanie w internecie i czytanie wszystkiego bo np pracują.

* Fora takie jak to, są po to aby wymieniać się informacjami. Aby szybko skorzystac z ludzkiej wiedzy i nie tracic czasu przy przedzieraniu się przez śmieci. To jest największa zaleta forów internetowych, pod warunkiem, że jakiś Mądrala odpisze 'a nie mogłeś sam tego wklepać'...
Mogłem, wklepałem i spróbowałem jednak skorzystać z wiedzy i doswiadczenia innych. To chyba nic złego? Chcesz pomóc, pomóż; nie chcesz, daj sobie spokój, tak uważam.

* Dziękuję Ci za zamkniecie wątku, gdzie pytałem o K100/K10. Wyobraź sobie, że przeczytałem wiekszość wątków dotyczących tej sprawy. I właśnie dlatego zapytałem, bo z mnogośći spraw i informacji powstaje szum. Czasami mozna ten szum troche uporządkować, zwłaszcza jak mija trochę czasu a ludzie nabierają nowych doświadczeń.
Czy to coś złego, że próbowałem to zrobić?

Zastanów się nad tym, co Ci odpisałem. Chyba jest w tym trochę racji? I proponuję zamknąć tą dyskusję bo ja pozostanę przy swoim zdaniu, a Ty - nie wiem.

Przy okazji: ładne te Twoje foty w galeri.

 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
http://www.google.pl/sear...btnG=Szukaj&lr=

pierwszy wynik...

piszesz o nieprzedzieraniu się przez śmietnik a sam go tworzysz wątkami tak ten o K10

zresztą, kończę, niech się biedny Zorzyk męczy, jak przystało na kolorowego :-/

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jacek_placek napisał/a:
@Fafniak, nie czepiaj sie. Wgoogluj to sam i zobacz co wychodzi- ja to zrobiłem. A potem, jesli nie wiesz, które forum jest 'przyjazne', posiada giełdę itp, idx do każdego i zarejestruj się, znajdź giełdę, przeczytaj zasady itp i juz pod koniec dnia szczęśliwy zakończ sprawę.
Wiesz, ludzie czasami po prostu nie mają czasu na przesiadywanie w internecie i czytanie wszystkiego bo np pracują.
- alez ja zdaje sobie z tego sprawe... naprawde...tylko wlasnie wpisujac "fourm olympusa" w wyszukiwarke dostaje jeden z pierwszych linkow i tam jest forum i jest "sprzedam"
http://forum.olympusclub....e269ffbc6398e0f
znalezienie tego - 40s. wiec nie pisz mi ze to zabiera czas....

jacek_placek napisał/a:
* Fora takie jak to, są po to aby wymieniać się informacjami. Aby szybko skorzystac z ludzkiej wiedzy i nie tracic czasu przy przedzieraniu się przez śmieci. To jest największa zaleta forów internetowych, pod warunkiem, że jakiś Mądrala odpisze 'a nie mogłeś sam tego wklepać'...
- tazke zgadzam sie - ale panuje tez zasada ze najpierw czytam a jak naprawde nie moge sobie z danym tematem poradzic - pytam - w przypadku wyszukania forum olympusa uwazam ze przegiales...

jacek_placek napisał/a:
Dziękuję Ci za zamkniecie wątku, gdzie pytałem o K100/K10. Wyobraź sobie, że przeczytałem wiekszość wątków dotyczących tej sprawy. I właśnie dlatego zapytałem, bo z mnogośći spraw i informacji powstaje szum. Czasami mozna ten szum troche uporządkować, zwłaszcza jak mija trochę czasu a ludzie nabierają nowych doświadczeń.
Czy to coś złego, że próbowałem to zrobić?
- jezeli z tej ilosci informacji nei potrafiles wyciagnac wniosku czy dolozyc do K10D to nowe zestawienia nic ci nie pomoga bo nic w tej materii sie nie zmienilo.... a nikt za ciebie nie podejmie decyzji
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ej, jakoś ostatnio coraz mniej sympatycznie się robi na tym forum.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
zgadza się, gdy było mało ludzi było miło, bez codziennej porcji wpadających osobników płodzących kolejne wątki o tym samym, szukajka to podstawa jeśli ma się odrobinę szacunku do innych, gdy nadal są wątpliwości można dopisać się do istniejącego wątku

przyjdzie następny, użyje szukajki i wyskoczy mu 150 wątków jacków_placków o tym samym , chyba nie tędy droga
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
przepraszam ale to chyba dzial gielda :?:
i co z tego ze chcial tu sprzedac olympusa? - sprzedaje sie tu duzo dziwnych rzeczy...
kolorowi - proponuje posprzatac i zostawic tylko ogloszenie
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Robert napisał/a:
zgadza się, gdy było mało ludzi było miło, bez codziennej porcji wpadających osobników płodzących kolejne wątki o tym samym, szukajka to podstawa jeśli ma się odrobinę szacunku do innych,

Zgadza się. Ale to forum od początku było "delikatnie" moderowane. W związku z czym w wyniku skorzystania "szukajki" mamy często temat na kilkanaście albo i więcej stron, w którym większość postów jest o d... Maryni. I owszem, to jest urok tego forum, że posty nie na temat nie są od razu kasowane. Ale należy zrozumieć ludzi, którym nie chce się czytać takich tasiemców po to, żeby wyłuskać te kilka wpisów z konkretnymi informacjami.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
I dlatego takie wiecznie powtarzające się wątki należałoby wywalać w kosmos, nie zamykać... za delikatni czasem jednak Ci kolorowi...

No i, zły fafniak, niedobry... chciał podpowiedzieć koledze gdzie łatwiej sprzeda sprzęt to jeszcze burę dostał.... ;-) :roll:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
I jeszcze jedna uwaga:
Robert napisał/a:
jeśli ma się odrobinę szacunku do innych
(...)
przyjdzie następny, użyje szukajki i wyskoczy mu 150 wątków jacków_placków o tym samym

W drugiej części tego cytatu wykazałeś się brakiem zrozumienia lub całkowitym lekceważeniem podstawowego słowa z pierwszej części.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
jacek_placek, nie spodziewałem się takiej Twojej postawy!

1. To, że Twoje ogłoszenie jest zgodne z regulaminem naszej giełdy nie oznacza, że pytanie Fafniaka było bez sensu. Oczekiwanie, że nasze forum da Ci większą szansę sprzedania Olympusa niż forum Olympusa lub jakiś serwis aukcyjny jest dość ryzykowne.

2.
jacek_placek napisał/a:
Ostatnio nie mam czasu na szukanie w internecie...

Bez komentarza.

3.
jacek_placek napisał/a:
zamkniecie wątku, gdzie pytałem o K100/K10
Powinieneś był zapytać w już istniejącym wątku.

4.
jacek_placek napisał/a:
I proponuję zamknąć tą dyskusję bo ja pozostanę przy swoim zdaniu
Po co rozpoczynasz polemikę, jeżeli z góry zakładasz, że nie nie zmienisz zdania? Poza tym sam wywołałeś tę dyskusję i raczej nie oczekuj, że Twoje dość kontrowersyjne opinie pozostaną bez odpowiedzi.

Odbieram Twoje powyższe uwagi powyżej jako nieuprzejme. Jeżeli Ci się nie podobają zasady, których staramy się przestrzegać, w dziale "Nasze sprawy" możesz to opisać i zaproponować zmiany.

Forum jest dla użytkowników i jest tworzone przez użytkowników i nie możesz oczekiwać, że będzie do Twoich usług według Twoich specyficznych oczekiwań.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Arti napisał/a:
powtarzające się wątki należałoby wywalać w kosmos, nie zamykać
Tak już niedługo będzie.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Robert napisał/a:
przyjdzie następny, użyje szukajki i wyskoczy mu 150 wątków jacków_placków o tym samym , chyba nie tędy droga

To jest nie do przyjęcia!
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
PiotrR napisał/a:
I jeszcze jedna uwaga:
Robert napisał/a:
jeśli ma się odrobinę szacunku do innych
(...)
przyjdzie następny, użyje szukajki i wyskoczy mu 150 wątków jacków_placków o tym samym

W drugiej części tego cytatu wykazałeś się brakiem zrozumienia lub całkowitym lekceważeniem podstawowego słowa z pierwszej części.


liczysz na "dyskusję" ? przeliczyłeś się

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach