CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Pay Pal i małe probemy.....????
Sprawa ma się tak:

Od jakiegoś czasu buszuję sobie po Ebayu i czasami coś kupię poprzez Pay Pala.
Wszystko było cacy tzn. Przelewałem pieniądze a za 2 dni dostawałem paczkę.

Od jakiegoś czasu przelane pieniadzę oczekują po około tydzień na zaksięgowanie na koncie sprzedającego a ja czegam się zastanawiam co jest powodem tych zmian.

Czy ja za dużo zaczołem kupować :shock: :shock: :shock: ;-)

No i pytanie do was...
WHATS GOING ON???
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Kiedy dostajesz mail od PayPal z potwierdzeniem wysłania gotówki ? Jeżeli od razu po wykonaniu wpłaty to znaczy że sprzedający już otrzymał pieniądze.

Ewentualnie PayPal może wstrzymać zapłatę w razie wątpliwości odnośnie sprzedającego/kupującego ale informują o takim czymś.
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Pietras zawsze po wpłacie dostaję potwierdzenie zapłaty od Pay Pala ale ostatnio sprzedający potwierdzali że dostali info o mojej wpłacie ale kasa nie została jeszcze zaksięgowana.
Może to dlatego że dokonałem 2 dużych zakupów w niewielkim odstępie czasowym a jestem dosyć młodym stażem na ebayu??

Suma sumarum trochę to wkurzające.

Dzięki Pietras za pomoc.
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Jeżeli wcześniej kupowałeś rzadko i za małe sumy, a teraz zrobiłeś zakup za dużo większe pieniądze to faktycznie może być to powodem.

Przykładowo jeżeli jesteś nowy na PayPal i zrobisz przelew na 1000$ automatycznie Twoja płatność może zostać zablokowana.

Jest jeszcze możliwość że sprzedający dostał wpłatę tylko zwleka z wysyłką, uwierz spotkałem się już z takimi przypadkami ;-)

Mi wycofali wpłatę na BidPay ponieważ jestem z Polski i nie chcą ryzykować że oszukam sprzedającego :-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Pietras napisał/a:
jeżeli jesteś nowy na PayPal i zrobisz przelew na 1000$ automatycznie Twoja płatność może zostać zablokowana

Do czasu zmiany statusu na zweryfikowany.
O ile pamiętam, suma transakcji dla niezweryfikowanego wynosi 500 €.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach