szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
plwk napisał/a:
szpajchel napisał/a:
Czechosłowackie.

Jakiś długi proces produkcyjny.

Ano. Etykieta też taka wyblakło-przybrudzona.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Rivelv napisał/a:
dziś postanowiłem otworzyć jedno przeterminowane :)

Kontynuujesz? Ja mam tak ustawione, żeby co roku otwierać po butelce z kolejnych roczników. W sklepach wciąż 2020, czekam na nowe warki. Komesy sporo zyskują już po półtora roku, znikają mocne aromaty palenia, zaczyna wychodzić chmiel.

Z rzeczy dobrych i tanich: IPA i APA z Grodziska bardzo mi pasują, to nie jest poziom Pinty, ale dla OK.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
fuen, no coz kontynuowałbym ale moje zapasy tego trunku mi sie skonczyly :-)
A Komesy lubie. Oj lubie. I fakt zwykle u mnie lezakuja daktycznie. To akurat browar z miimi ulubionymi ciemne, ciezkie, mocne... :-) oj az sie rozmazylem znowu.
Dzisiaj mnie żona doceniła dostałem Końską Grzywę bo to jakieś lokalne browarnictwo
 

badworm  Dołączył: 21 Lut 2009
Rivelv napisał/a:
Dzisiaj mnie żona doceniła dostałem Końską Grzywę bo to jakieś lokalne browarnictwo

A to jest jeszcze gdzieś dostępne w sklepach?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Jest dostępne bezpośrednio od browarników, dostawa w Trójmieście gratis. https://www.konska-grzywa.pl/oferta-pod-drzwi Właśnie sobie popijam. :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
no ja mam w sklepie pod domem :-)
taki całodobowy monopolowy - ale są różne rodzynki :-)
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Próbowałem Hopów od Przyjaznego Państwa, jakoś nie w moim guście, szczególnie długo obecny posmak przechodzący w kluchę w gardle.

Nie polecam piw górniczych APA i polski lagerg, niby z Kleczewa, ale ze Zduńskiej Woli. Pszeniczne było za to całkiem dobre.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach