piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
MichalR, Pomiar centralnie ważony.

Markus, dzięki za dobre słowo :-)
Skłamałbym, gdybym powiedział, że nigdy nie sprzedałem żadnego ze swoich zdjęć, ostatnio jakaś agencją zajmująca się produkcją pocztówek do mnie zapukała, ale faktem jest, że na stockach nie wystawiam :)

A przy okazji dla odmiany coś w pionie:

19.


20.


21.


Pozdrawiam 8-)
 
Dzidziu  Dołączył: 16 Wrz 2008
Bomba :D
Tak z czystej ciekawości jakich konkretnie filtrów Cokin P korzystasz?
 
MichalR
[Usunięty]
chyle czola Mistrzu:) widzialem ze niedawno zostales polecanym autorem na plfoto, nie dziwota, z takimi pracami. jeszcze tylko zdradz gdzie takie plenery sa, wsiade w pociag i jade;)

pozdrawiam
 

w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
Ostatnia wrzutka przesmaczna! Bombowe światełko i rewelacyjne kadry z super zawartością! Brawo! :-B :-B :-B
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
a mi się cały czas morze marzy. wspaniałe są te ostatnie.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Świetne te trzy ostatnie,podobają mi się te kolory.Na Twoim przykładzie widzę,że wcale nie trzeba naświetlać kadru ileś dziesiąt sekund,żeby otrzymać SUPER WYNIKI wystarczą 1-3s.Wrzucaj więcej i częściej,chętnie będę zawieszał oko na takich wspaniałościach.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ostatnia seria doskonała - super kolorki, kadry i rewelacyjna obróbka. Gratuluje i zastanawiam się czy kiedykolwiek osiągnę taki poziom :shock: :shock: :shock:
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
Dawno nie wrzucałem swoich wypocin, to pozwolę sobie ze 3 ostatnie tu zamieścić :)

22.


23.


24.
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
piter_76, widzę, że pochodzisz z Darłowa. Razem z Darłówkiem to jedno z najfajniejszych miejsc nad Bałtykiem, a okoliczne wioski po prostu super.
Ale wracając do zdjęć to teraz wszyscy się przenieśli do http://pentax.org.pl/viewforum.php?f=53. Nastąpił podział zdjęć do oceny na różne kategorie.
 

piter_76  Dołączył: 23 Kwi 2007
A to przepraszam, dawno nie zaglądałem na forum, bije się w pierś, już patrzę co się pozmieniało :)
 

tomekl  Dołączył: 25 Maj 2006
Kolorystycznie wypasione;-)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
no wrzuc te fotki do nowego dzialu. Jak dla mnie bomba i jest od kogo sie uczyc..:-)
 
Dig  Dołączył: 22 Paź 2009
zdecydowanie efektowne

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach