afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Żaba napisał/a:
42. bardzo podoba mi się zarówno temat jak i kolory jedyne co imho psuje efekt to krzywy kadr dla mnie sprawia on wrażenie niechlujnego, przypadkowego - jest krzywy.


A ja wybrałem ten kadr spośród 3 które strzeliłem, w tym jeden zupełnie smetryczny odrzuciłem jako pierwszy ;]
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
afuszejk, cóż różne są gusta :mrgreen:
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
43.
dziś popołudniu w kawiarni. słabe światło i dość niewygodny kadr, PP w lr2. wiem że ostrość pitła ;]

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Najnowsze podoba się mimo, że ostrość pitła i nie przeszkadza mi to w odbiorze, fajna obróbka.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Mnie się podoba 43 - dobrze widoczna postać z interesującą twarzą, fajny kadr i pasująca tutaj tonacja kolorystyczna. Faktycznie szkoda tej ostrości, ale za to cukiernica wyszła nad wyraz klarownie ;)
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
44.
mjut



i

 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Starsza pani w kawiarni bardzo mi się podoba ale zdjęcia miodu już nie. Miód kojarzy mi się z czymś płynnym, gładkim i eleganckim. Na twoich zdjęciach wygląda nieelegancko, a do tego ten słoik :-(
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Miód wyszedł jak żywica :) Podoba mi się 44 za ciekawe rozłożenie miodowych ciągutek i ładne światło :) Słój wyszedł jakby był oblepiony kisielem. Przyjemne zdjęcie.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
kristofo to jest miód w akcji łakomczucha, tutaj nie ma miejsca na pedantyczne zagrania : )
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Z miodowych to 44 lepsze - uciął bym tylko trochę górę zostawiając sam owal łyżki, 43 takie trochę "szpiegowskie" :shock: - tu do odcięcia ta nie ostrość u dołu i w proporcji z prawej ale reszta zdjęcia bardzo fajna.

 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Zdjęcie ze starszą panią mimo lekkiej nieostrości to fajny strzał :-B
 
zhism  Dołączył: 07 Lis 2008
44 moim zdaniem najlepsze ;)
 
number2express  Dołączył: 10 Paź 2007
mjut jak mjut, ale babcia z gazetą zamiata w mieście. lubię takie zdjęcia.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
45.
Mors Postulujący
Wwa - Krakowskie przedmieście, dziś po 13.
Na pierwszym ujęciu b. silny wiatr zasłonił Morsowi głowę, postanowiłem wrzucić właśnie te.






:mrgreen:
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
45 - facet jest niesamowity :) Bardziej podoba mi się drugie zdjęcie.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Zgadzam się z kndr drugie lepsze. Ciekawe czy gość wychodzi na swoje? - bo pomysł na kryzys to ma :evilsmile:
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
W 45 bardziej lezy mi pierwszy kadr, moze dlatego, ze zdjecie zachowuje rownowage po prostu dla mnie lepsze kompozycyjnie
 
number2express  Dołączył: 10 Paź 2007
typ jest zmontowany do pełna. albo wie jak zrobić dobrą komerche.

tylko i wyłącznie pierwsze ujęcie.
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
Próbuję znaleźć czas na zdjęcia, ale kompresja czasu mnie zjada : ) także 46 podbnie jak 45 strzelone podczas krótkiej delegacji do wwa.

46.
reflekser



mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zaprezentować efekty bardziej "kreacyjnych" sesji. Tymczasem przebłyski. Pozdrawiam!
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
A mi najbardziej podobaja sie 9,29,kiev,43
Nie wiem dlaczego ale chyba wole ludzi focic. Zreszta tak robie.
Na 9 widac twoje softboxy. Chyba gdzies o nich wspomniales.
Dopiero skojarzylem ze od jakiegos czasu sam chce zrobic cos w stylu 9 heh

Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach