Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
[Anno] rozmaitości
Długo zbierałam się na odwagę, żeby coś tu wrzucić. Chwalić nie mam się czym, ale chętnie przyjmę wszystkie opinie i uwagi.
No to hoop.

Na początek:
Prawie jak street ;-)
Wczorajsze popołudnie w Alejach. Podobało mi się światło, a niestety kasetka w domu została, więc fotki są z kieszonkowej małpki na C.
1.


2.


3.

[ Dodano: 2008-03-20, 22:13 ]
Aż tak beznadziejnie? :-(

Rozumiem, że fotki są kiepskie; no to niech to ktoś napisze a nie obchodzi jak śmierdzące jajo :-P . Wolę być zmiażdżona krytyką, niż ignorowana.

Żeby nie było, że tylko marudzę, dołożę jeszcze jedno.
4.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Mi podoba się to pierwsze. Moim zdaniem dobrze uchwycony moment! :-P

Pstrykaj dalej
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
No to IMVHO ;-) :

1 i 2 - całkiem całkiem...
3 - cosik brakuje...
4 - hmmm... - sama nie wiem...

;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Anno, nie są kiepskie. Są.... niejakie? Takie trochę bez treści, bez przekazu. Wyglądają na przypadkowe pstryki, w których nie bardzo wiadomo, co autor miał na myśli. Przynajmniej ja nie bardzo wiem.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
Dzięki za wszystkie komentarze. Od razu mi lepiej ;-)
matb, autor jest prawomózgowcem i wyszukiwanie ukrytych znaczeń nie jest jego mocną stroną :-P . Ot, czasem zobaczy coś, co go zainteresuje; chwilę, którą chciałby zatrzymać (2); jakiś nastrój (1) albo koloryt (4)- a to że nie potrafi tego oddać na zdjęciach, to już osobna sprawa. Ale się uczy i może kiedyś wreszcie to uchwyci.

A teraz coś z zupełnie innej beczki:

Parę zeszłorocznych badyli.

5. (Helios 44-M-4 założony na opak)


6. (j.w.)


7.
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Jak dla mnie genialny bokeh :!:

A 5. jak pędzlem malowane.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Śliczności.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kłos na 5 taki pięknie nierealny.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
5 - cudnie elfia
7 - po prostu urzekła mnie!
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
5 - dla mnie rewelacyjne.
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Jeżeli 5 i 6 robiłaś ty, to ja się pytam kto robił 1-4??? nic nie rozumiem???chyba po n^* :-B je wstawiłaś na forum, albo szczynioki ci pomieszały.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
corn, wstawiane na trzeźwiuteńko, jedne i drugie. Do oceny :-P

Co się dziwisz, to się przecież zupełnie inaczej fotografuje. Taka roślinka nigdzie sobie nie pójdzie i nie gapi się, można się pobawić a i tak efekt wizualny 5. i 6. to głównie zasługa bajkowo mięciutkiego obiektywu.
W mieście nie ma tak dobrze. Właściwie powinna bym używać aparatu wbudowanego w okulary, sterowanego bezpośrednio falami mózgowymi i z funkcją odgadywania intencji. Ale na razie miejskie tematy omijać będę szerokim łukiem :evilsmile:

No to idźmy dalej.
Raczej zwyczajne, ale je lubię.
8.


9.


10.

 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Anno, Powtarzam pytanie jeżeli 8,9,10 .....itd.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
corn, ale czego jeszcze nie wyjaśniłam? Jedne tematy mnie bardziej lubią, inne mniej albo wcale
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
Anno, Rozbroiłaś mnie, ja nie chcę wierzyć, że fotki 1-4 pochodzą od ciebie....zyg, zyg, zyg,Jak robia moje córki. Wykasuj tego posta z fotkami 1-4. Jak te tematy cię nie lubią , to się im nie narzucaj. Inne mi się podobają, a niektóre bardzo, zwłaszcza "czystość kompozycji" czego brakuje niektórym zdjęciom, niektórych forumowiczów.
 
KrawART  Dołączył: 05 Mar 2008
5 prześliczne, naprawdę prawie jak namalowane, reszta też fajna, a co do 1-4 hmm sam nie wiem może 1 i 2 ale tylko może i to też nie do końca
 

Nusydnas  Dołączyła: 21 Sty 2008
Anno, nie pokorniej przed Cornem i nie porzucaj miejskich tematów! Nie zgadzam się co do krytyki tej serii, na pewno nie dwóch pierwszych zdjęć - są doskonałym przykładem fotografii impresyjnej, w której liczy się przede wszystkim umiejętność wyrażenia swojego subiektywnego spojrzenia, zatrzymania sceny, która pojawia się nagle i równie szybko ucieka. Technika, sprzęt - to schodzi na drugi plan. Twoje spojrzenie bardzo mi się podoba :)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Hmm, może się nie znam, ale 2. według mnie "ma klimat". :-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
5. wg mnie super!
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
7 jak dla mnie naj, naj.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach