MarcinSJ  Dołączył: 01 Gru 2007
[marcinsj] dość stare
Mam takie trzy fotki...

link

hm, wszystkie jakoś tam dotyczą reklam.
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Na 3-ce najpierw zwraca uwagę gazeta na kolanach pierwszoplanowej pani. Gdyby nie opis..... nie domyślił bym się dlaczego to zdjęcie zostało zrobione. Może dla tego, że nie widać nóg pani na pierwszym planie? 1-ka i 2-ka nie przemawia do mnie i może ich po prostu nie rozumie :-(
 

oscar  Dołączył: 02 Paź 2007
A co to za aparat Ci robi kwadratowe zdjecia? :shock:

Jak dla mnie tylko 2 mi cos mowi (choc wolalbym ja z nieruchawym panem), bo reszta jakas taka porozpraszana jest. A czemu akurat reklamy?
 
MarcinSJ  Dołączył: 01 Gru 2007
oscar, kwadratowe zdjęcia robi kasetka z GIMPem :-) Czemu reklamy? Właściwie to samo tak wyszło. Po przejrzeniu iluś zdjęc zostawiłem sobie te trzy, no i patrzę - a na każdej jakaś reklama :-O
Postaram się robic bardziej skupione :-) hm z tym porozpraszaniem, to dobra uwaga, te zdjęcia są w jakiejś mierze dziełem przypadku.

Dobra, jadę na wakacje :-)
...
Nowe zdjęcia z wakacji :-)

4




5



Miałem masę szczęścia, że udało się wyrwac aparat z plecaka, zmienic obiektyw na tele, a one jeszcze nie uciekły :-)

 
MarcinSJ  Dołączył: 01 Gru 2007
mygosia, dzięki! Teraz lepiej? Swoją drogą to jakaś magia - URL do obrazka bez s800 działa w moich przeglądarkach OK :shock:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
MarcinSJ napisał/a:
URL do obrazka bez s800 działa w moich przeglądarkach OK

"Cecha" Picasy - jak się wylogujesz zkonta, to też powinieneś przestać widzieć linki ;-)

MarcinSJ napisał/a:
Teraz lepiej?

Lepiej, lepiej - zwierza jak sie patrzy :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach