ufo007  Dołączył: 20 Maj 2008
[ufo007] Przełamać strach i nieśmiałość.
Witam.
Po roku czasu użytkowania k100d i biernym uczesnictwie na forum, przyszedł czas pokazać to i owo. Dopiero się uczę proszę o możliwe komentarze i rady. Zdjęcia robię kitowcem oraz analogową 50mm f1.7.

Na początek coś z portretu.
1.


2.


3.


4.


5.


6.



7.


8.


9.
 

Arczibandit  Dołączył: 25 Maj 2007
Podoba mi się ósemka. Wygląda na spontaniczną... Reszta trochę family album.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ogólnie podobają mi się wszystkie.
Cytat
Reszta trochę family album.

Nie widzę niczego złego w tego typu zdjęciach. Większość z nas i tak robi fotki do tego rodzaju albumów. :-D Pzdr.
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
Mam identyczne odczucia jak Arczibandit. 8 całkiem przyjemna. Reszta do albumu.
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
powalos napisał/a:
Nie widzę niczego złego w tego typu zdjęciach. Większość z nas i tak robi fotki do tego rodzaju albumów. :-D Pzdr.

A kto tu mówi, że jest w tym coś złego ;-)

Moim zdaniem 4 fajna. szkoda, że krzywo ale jak na ostre światło w pełne słonce to naprawdę super!
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Arczibandit napisał/a:
Reszta trochę family album.

Raz lepszy, raz gorszy, ale to może być całkiem przywoity album.
Za kadrowanie na 1ce, to sam sobie daj po łapach, przede wszystkim za ucięte dłonie. A mogło być nieźle.
8 ka jest bardzo sympatyczna, letnia, wakacyjna fota.
A na ten przykład 3ka się nie bardzo nadaje do pokazywania tutaj.
Kombinuj!
 

Mitch  Dołączył: 18 Mar 2009
sorry ale z Twoich zdjęć podoba mi się jedynie 8 i ten gołąb na 3 :)
 

ufo007  Dołączył: 20 Maj 2008
dziękuję za krytykę :) dopiero zaczynam przygodę z fotografia więc bynajmniej się nie zrażę :) co do gołębia mam takiego jednego ;p

10.


teraz trochę różnych.

11.



12.


13.


14.


15.


16.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
10 to żółte coś z napisem tragicznie ciągnie wzrok. Przydałaby się mniejsza Go, albo inny kadr
11 bardzo fajny rytm
12 i 13 nie mówią do mnie
14 i 15 nie ma na czym zawiesić oka
16 trochę bym wyciągnął cienie, żeby było lepiej widać pieska, albo przyciemnił, żeby wyeksponować świecący krzyż. No i leci na prawo..

a tak w ogóle, to w ocenianiu cienki bolek jestem ;)
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Zdjęcia sympatyczne, aczkolwiek ostatnia seria wygląda na przypadkowe strzały z wycieczki......średnio mi sie podoba. Z poprzedniej serii 8-ka zdecydowanie najciekawsza
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Drugą serią popsułeś dobre wrażenie po pierwszej...Przypadkowe zdjęcia z wycieczki, a 15stka to chyba uciekła z kosza.
 

ufo007  Dołączył: 20 Maj 2008
Wiem, że arcydziełem to nie jest, ale i tak jestem zadowolony z nich, każdy od czegoś zaczyna, ja powoli szukam w czym czuje się dobrze. Długa i kręta droga to, najeżona wybojami :). Prawda to, że niektórych zdjęć nie powinienem zamieszczać, ale po prostu wiem co się z nim łączy i prawdopodobnie przez emocje które danemu zdjęciu towarzyszą psują mój osąd co do jego walorów. Co do wycieczki tu się trochę nie zgodzę, czy jak ktoś wychodzi specjalnie pofocić np ludzi na ulicy czy budynki w mieście, to czy każde jego zdjęcie jest zdjęciem z wycieczki ?
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
najciekawsza 11-ka, ale bez ludzi bo tak cały efekt zepsuty. Z pierwszej serii najfajniejsza 4.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
11 - klasa!
:-B
 
mecius  Dołączył: 01 Sie 2008
mnie ta jedenastka jakoś nie przekonuje, ta perspektywa i ludzie do mnie nie przemawiaja :mrgreen:
 

ufo007  Dołączył: 20 Maj 2008
Teraz kilka z krajobrazu.
17.


18.


19.


20.
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Jeżeli chodzi o krajobraz to jestem na nie z powodu kadrowania. Ale 11 całkiem fajna jest:)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
17 i 18 skadrowałbym do wersji poziomej. Dużo by na tym skorzystały. Tak sądzę. Pzdr.
 

ufo007  Dołączył: 20 Maj 2008
Oczywiście mam wersje poziome :-) , ale osobiście podobają mi się właśnie pionowe zdjęcia z racji dużego, niekończącego się nieba :mrgreen:
 

Graf_Zeppelin  Dołączył: 22 Mar 2009
A wg mnie to mało jest rzeczy nudniejszych na zdjęciach niż długie, pionowe, nieskończone niebieskie nieba. I nieba w ogóle. Chociaż muszę przyznać, że nr 15 potrafił to przebić...
I np taka 17, byłaby lepsza, zakończywszy kadr na chmurach.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach