nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Z saturacją na widoczkach to coś chyba trochę za bardzo 8-) No i coś takie pustawe, brakuje tam jakiejś krowy albo człowieka :->

Ładne 23, na 22 za dużo tła.
 

Omen  Dołączył: 02 Lip 2008
24.

25.

26.

27.

A może tak?
28.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
28 ok
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
27 gdyby zdjęć trochę tego nasycenia zielenią byłoby bardzo poprawnie.
28 dobre.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Podobają mi się 21 światło i kolory i 28 ładny kadr.
 

anex  Dołączyła: 07 Sty 2009
16 jest ok
26 podoba mi sie
28 ok
 

Omen  Dołączył: 02 Lip 2008
Ja tylko z 8 jestem naprawdę zadowolony,pewnie tylko dlatego,że robione kompaktem. 28. ale to było kombinowane. ale uważam,że źle nie jest.
24. To zdjęcie lubię.
Obróbka w moim wykonaniu chyba sami wiecie...Kadrowanie...

jeszcze dwa z ulicy:

29.

30.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Widoczki 12-14 nie przekonują mnie. 13 - zbyt ciemna plama lasu, 14 - nasycenie w światłach mi nie odpowiada, 15 - motyw zlewa się z tłem, 16 - widoczek i tonacja nie specjalnie wzbudza mój entuzjazm, 16' - zdecydowanie bardziej mi się podoba 17 - ciekawe światło, ale jednak przepalenia na niebie zbyt mocno rażą, 18 - ładne, geometria i kolorystyka, 19 - dość fajny kadr ale tonacja mi nie leży, 21 - bardzo ciekawe światło i ramka z roślinności, znowu kombinacja z tonacją, ale tutaj nawet mi tak bardzo nie przeszkadza, 22 - bardzo ostre światło daje dla mnie zbyt kontrastowe cienie na twarzy, 23 - dość ciekawie zaaranżowane, ale słońce zbyt ostro odbija się od ciała modelki, 20 - ciekawy efekt zwiększenia dynamizmu, moim zdaniem pasuje tutaj, 24 - nie rozumiem zdjęć poza ostrością, 25 - widoczek w którym nie wiem o co chodzi, B&W nie przekonuje, 26 - ładne chmury, brzydkie ziarno, 27 - coś się rodziło, ale nie do końca wyszło, patrzę i nie mogę nic z siebie wykrzesać, 28 - piękna kobieta i obróbka pasuje tutaj moim zdaniem, podoba mi się ta zmysłowość 29 - nie wiem o co tutaj chodzi, zbyt dużo na raz 30 - nie wiem o co tutaj chodzi, zbyt dużo na raz
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
29 i 30 zupełnie mi się nie podobają.
Wrzuć lepiej portret nr 1 ze strony, którą mi pokazywałeś. :-B
 

Omen  Dołączył: 02 Lip 2008
31.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Fotogeniczna modelka na 31 i byłoby całkiem fajnie dla mnie gdyby nie obcięcie twarzy u dołu i zbyt twarde światło. Przydałoby się też trochę rozjaśnić cień nosa padający na oko i policzek.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Ale przyznasz, że faktura skóry wyszła bardzo dobrze :). I oko ślicznie wygląda.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
No ok. Widzę delikatną fakturę skóry, ale jakoś tak za twardo dla mnie. Wiem, że miękkie światło to nie wyrocznia, ale osobiście takie lubię :)
 

Omen  Dołączył: 02 Lip 2008
Witam po przerwie. Dawno mnie tu nie było... Tęskniliście??? Numeruje fotki od 12 bo reszta wyparowała (pech)

12.

13.

14.

15,eksperyment...

16.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Z ostatnich to jak dla mnie tylko 16.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
13. ja bym dała inne kadrowanie bardziej ciasno; mz to chyba najlepsza fotka z tej serii;
14. nie wiem co chciałeś pokazać na tej fotce ale ja nie zauważam nic interesującego;
15. mi się wcale nie podoba;
 
number2express  Dołączył: 10 Paź 2007
12 jest bardzo w porządku. Lubię takie obrazkowe zdjęcia. 14 ma ładne kolory, ale nic tam się nie dzieje.
 

Omen  Dołączył: 02 Lip 2008
17.

18.

19.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Omen, poczytaj jeszcze, pooglądaj prace innych. Sądzę, że jeszcze nie czas dla Ciebie żeby pokazywać swoje pstryki komukolwiek. Ja np. też wiem, że nie mam czego pokazać jeszcze. Ewentualnie ja nie rozumiem sztuki nowoczesnej... :roll:
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Nie sądziłem, że to kiedykolwiek napiszę, ale nie wytrzymałem...
Stary, te 3 ostatnie to moim zdaniem kompletna tragedia. A ostatnie to wrzuciłeś chyba tylko dla prowokacji... No chyba, że ja też nie rozumię tego rodzaju "sztuki".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach