opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
No to samo whisky ;-)
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
opiszon napisał/a:
No to samo whisky ;-)


Jak whisky to może coś w tym stylu ;-) tak by trafić w wiek jubilata czy solenizanta (nigdy nie wiem co jest co...)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Jubilat obchodzi jubileusz, a solenizant – urodziny lub imieniny. Można być jednocześnie jubilatem i solenizantem, obchodząc np. okrągłą, „dostojną” rocznicę urodzin. 😉
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Iza napisał/a:
Forumowicze, potrzebuję porady na temat odkurzacza bezprzewodowego (pionowego).
Ja też!

Chcemy kupić odkurzacz pionowy bezprzewodowy z funkcją mopowania (ale bez funkcji pilarki i zagłębiarki). Minął prawie rok od ostatniego pytania w temacie, czy pojawił się jakiś nowy, godny polecenia, typ?
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Mam Philipsa
Teraz nie pamietam ktorego. Ale ma funkcje mopowania (mop jezdzi za dysza odkurzajaca) a na zmiane jest dysza z "turboszczotka" czy jak to sie nazywa. I diodami oswietlajacymi podloge.
Swietna sprawa ogolnie przy malych dzieciach. Odkurzacz na biezaco ogarnia wszystko co potrzeba.
Kupiłem jak powystawowy wiec za jakies 50% ceny i jak na razie nie widze wad.
No moze jedna rura jest nieokragla. Nie da sie polaczyc z aspiratorem do kataru dla malych dzieci
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
A ja do pionowego VAXa z elektroszczotką (cały czas świetnie sprawdza się do odkurzania dywanów z sierści kotów) dokupiłem klasyczne Miele CX1 powerline ze szczotką do parkietów.
Muszę jakiś garaż dwustanowiskowy dla odkurzaczy zbudować :-o
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja mam jakiegoś Grundiga z Lidla, działa zadowalająco, a funkcje mopa włączam paszczowo ..... :mrgreen:
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
Ijon napisał/a:
Iza napisał/a:
Forumowicze, potrzebuję porady na temat odkurzacza bezprzewodowego (pionowego).
Ja też!

Chcemy kupić odkurzacz pionowy bezprzewodowy z funkcją mopowania (ale bez funkcji pilarki i zagłębiarki). Minął prawie rok od ostatniego pytania w temacie, czy pojawił się jakiś nowy, godny polecenia, typ?


Szczerze, to według mnie mopowanie w tego typu sprzętach (podobnie jak w automatach) to niepotrzebny bajer. Rozmazujesz tylko brud a nie zbierasz go. Jeśli ma to być kombajn do sprzątania i mycia to (jeśli budżet jest) zobacz sobie Bissell Crosswave 2588N albo2582N mają funkcję odkurzania i mycia w jednym a dodatkowo zbierają brudną wodę za sobą i to widać. Mam wersję przewodową i ogarnianie nim domu jest o wiele łatwiejsze i widać, że myje zbierając wodę i brud, który mopy rozmazują.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
zloty_2000 napisał/a:
zobacz sobie Bissell Crosswave 2588N albo2582N
Wyglądają na solidne sprzęty, ale potrzebuję takiego który może odkurzyć pod łóżkiem - więc koniecznością jest aby silnik był przy rączce a nie bliżej końcówki czysczącej.
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
Ijon napisał/a:
zloty_2000 napisał/a:
zobacz sobie Bissell Crosswave 2588N albo2582N
Wyglądają na solidne sprzęty, ale potrzebuję takiego który może odkurzyć pod łóżkiem - więc koniecznością jest aby silnik był przy rączce a nie bliżej końcówki czysczącej.


Jest któryś z modeli Bissell z możliwością "rozmontowania" by działał również jako ręczny i chyba ma możliwość wjechania pod łóżko, ale nie będzie miał na pewno opcji mycia.
Wiem, że może zafiksowałem się na tę markę jednak jest ona naprawdę solidna i sprzątanie domu (za jednym zamachem odkurzasz i myjesz, plus szczota obrotowa ładnie zbiera sierść kotów z dywanu) a dzięki ściąganiu brudnej wody czystość widać po skarpetkach dziecka, które nie znosi łazić po domu w kapciach :D

Znalazłem tego "do rozmontowania" https://sklep.bissell.pl/produkt/featherweight-pro-eco/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach