rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
gonia65, ponieważ w wypadku Twoich zdjęć nie ma mowy o negatywnych ocenach, ewentualnie jakieś niuanse, proponuję żebyś wklejała swoje zdjęcia makro do wątku sezon na makro rozpoczęty!, gdzie IMO bardzo dobrze się wkomponują ;-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
gonia65, to corka juz spi ze takie swinstwa pokazujesz? ;)
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Toż to sama natura :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Córka wraca z sesji zdjęciowej, ale tym razem to ona za obiekt fotografowany przez 2 dni służyła :-x

[ Dodano: 2008-08-31, 21:19 ]
rysiekll napisał/a:
w wypadku Twoich zdjęć nie ma mowy o negatywnych ocenach, ewentualnie jakieś niuanse


Dzięki za uznanie, ale aż taka dobra to nie jestem. Makro robię dopiero od maja, więc się dopiero uczę. Rady i wskazówki zresztą zawsze bardzo wskazane. :mrgreen:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
A mi się wydaje, że zdjęcia są dobre, bo aparat dobry. :mrgreen: A serio, to większa głębia ostrości hybrydy sporo pomaga w makro.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Super owadowa sesja. Ze swej strony nie miałbym się do czego przyczepić i spokojnie (lub z lekką palpitacją serca) spróbowałbym porozsyłać część tych zdjęć na konkursy o właściwej tematyce.
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
O... mój... bobrze...

:mrgreen:
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
kulten napisał/a:
spróbowałbym porozsyłać część tych zdjęć na konkursy o właściwej tematyce.


Kto wie, może i spróbuję. Czasami może się udać.

[ Dodano: 2008-09-01, 17:26 ]
Dzisiaj kwiatowo:

15.


16.


17.


18.


[ Dodano: 2008-09-11, 18:57 ]
Kolejne moje wypociny:

15.


16.


17.


18.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
gonia65, ta 14tka to powinna byc prezentowana po 23ej :mrgreen: .Świetne foty,tylko na pierwszym 16tym (zdublowane numery ) przydałaby się większa głębia ostrości,by płatki na pierwszym planie były całkowicie ostre.
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Wiesz , heliosem trudno o większą głębię... poza tym chciałam ostro w środku, ale wyszło jak wyszło :-/

[ Dodano: 2008-10-12, 19:12 ]
Nie bardzo wiem gdzie to upchać, ale postanowiłam w moim wątku o makro, chociaż makro to nie jest. Najwyżej mnie objedziecie, że coś nie tak zrobiłam :mrgreen:

Dziś postanowiłam dać do oceny mały reportaż z wyprawy do Parku Mużakowskiego. Dla nie wtajemniczonych jest to wielka morena czołowa o kształcie podkowy. Według badań geologówj jest to największy tego typu twór na świecie. W dodatku jest jedyną na świecie moreną czołową widzianą z kosmosu :-D

Ponieważ wczoraj pogoda dopisała wybrałam się tam na mały jesienny plenerek i oto moje wypociny :-)

19


20


21


22


23


[ Dodano: 2009-02-23, 22:53 ]
Mało w moim wątku zdjęć, więc wstawię 3 nowe:

24


25


26


[ Dodano: 2009-02-23, 22:59 ]
Coś mi się tu pomieszało i nie mogę edytować. Proszę kogoś z moderatorów by usunął powtarzające się załączniki :oops:

[ Dodano: 2009-03-18, 08:46 ]
Dzisiaj jedno zdjęcie do oceny. Będąc na Śląsku miałam okazję znaleźć się w pewnym miejscu. Obrazek jaki zastałam troszkę poddałam obróbce i uzyskałam taki efekt. Co Wy na to?

[ Dodano: 2009-03-18, 08:49 ]

27


[ Dodano: 2009-03-18, 21:29 ]
Czy nikt nie ma nic do powiedzenia o moich zdjęciach? Ok, kwiatki możecie sobie odpuścić, ale proszę o ocenę ostatniego zdjęcia. Napiszcie co o nim sądzicie? :mrgreen: :cry:
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Ale zaszalałaś, całkiem niezłe to zdjęcie Ci wyszło :-P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
gonia65, jak piszesz posty jeden pod drugim (w sensie, swój pod swoim), to w temacie nie pojawiają się kolejne "nieprzeczytane posty". W tedy nikt nie wie, że coś piszesz. Możesz krzyczeć, ale nikt nie usłyszy ;-) . Trzeba to obejść.

Czerwony zameczek leci w lewo. Poprzednie makra bardziej mi się podobają. Jesienne widoczki (ten z mostkiem i ten po zameczku) mają szarości zamiast czerni.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Warto też komentować zdjęcia innych Forumowiczów by liczyć na to samo.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Bardzo ładne zdjęcia. W większości, bo niektóre jesienne trochę odbiegają od poziomu. A makro wymiata!
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
gonia65 napisał/a:
Proszę kogoś z moderatorów

W razie czego pisz bezpośrednio na PW bo jest tak jak napisał Stachu.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Jak dla mnie 27 ma super klimat.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Jesienne widoczki strasznie ostre światło, zamek leci w lewo, za bardzo rozjaśnione cienie, kadrowanie lepsze.
Biedronka bardzo mi się podoba, stare sprzęty też fany pomysł.
Zapraszam do komentowania pstryków innych :-B .
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
dobra jest ta 27 i makro tez
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
gonia65 napisał/a:
Ok, kwiatki możecie sobie odpuścić, ale proszę o ocenę ostatniego zdjęcia. Napiszcie co o nim sądzicie?

To odpuszczam kwiatki. ;-)
27. Nie wiem czy ta obróbka nie jesst trochę przekombinowana, ale mi się to zdjęcie podoba. Bardzo fajne to miejsce musiało być.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Powiem krótko,ręce same składają się do oklasków.Najbardziej podobają mi się szerszenie.Rewelacja!!!
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Dzięki za ocenę wszystkim. Staram się komentować, ale zbyt mało wiem jeszcze o fotografii, by kogoś oceniać. Ale postaram się to zmienić. :mrgreen:
Cieszę się, że nie jest tak całkiem źle z innymi fotkami, bo makro rzeczywiście mi się czasem udaje...:-)

Arti, miejsce magiczne. To jest Pracownia Renowacji Zabytków mieszcząca się w starej kopalni w Bytomiu. Nie chciało się wychodzić....Może jeszcze wstawię inne zdjęcia z tego miejsca, ale muszę nad nimi trochę popracować. :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach