incogutto  Dołączył: 25 Gru 2008
no to zacznę trochę frywolnie bo od tyłu
to miejsce ze starociami ekstra-lubię stare rzeczy, które mają swój zapach i historię
to 27 chyba prosi się o trochę inny kadr
może pionowo? a może bez szafy na dole?ale obróbka mi się podoba
17-ciekawe co tak pogryzło tą makówkę, aż chciałoby się zobaczyć z przodu przez te dziurki na tło
14-to najlepszy kwiatek-a jaki sexy
zresztą masz te opowieści prowokacyjne hehe
sex zwierzątek,zdejmowanie bluzki bo na dekolcie usiadł szerszeń no i na koniec to 25
które też można odebrać prowokacyjnie
szerszenie fajne-zwłaszcza ten ostatni - no i nie wiedziałem, że szerszenie potrafią tak gryżć
niby wiedziałem o pszczołach,że potrafią zgryźć to i owo(bo kiedyś hodowałem)ale jak się widzi taki haps szerszeni to robi wrażenie
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Dzisiaj pierwsze zmagania z industrialem. Huta Kościuszko, a właściwie to co z niej zostało .... :-x





 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
qrcze fajne zdjecia, szkoda ze w drugim cien sie wkradl z lewej strony, moze pokazanie rowniez zrodla cienia daloby ciekawy efekt, a moze tak jest najlepiej, kwestia gustu podejrzewam, w 3. pierwsze, na co zwrocilem uwage, to niesymetryczne kolory, na gorze troche inne niz na dole, nie wiem, czy to przeszkadza, pierwszego nie skomentuje, bo cisnie mi sie na usta brutalna wrecz przerobka, a nie lubie wchodzic komus w kompetencje :mrgreen:
pozdrawiam i gratuluje oka
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
To moje pierwsze próbu industrialne i wszelkie opinie i rady wskazane. Mam pomysł na inną wersje tych zdjęć i jak znajdę trochę czasu, pobawię się i pokaże ...
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
gonia65, fajne ruiny, to tam kręcili "Balladę o ludziach stąd"?
 

Mitch  Dołączył: 18 Mar 2009
Baśń o ludziach stąd była kręcona w ruinach zielonogorskiej Polskiej Welny (teraz jest tam focus park) oraz na wysypisku niedaleko zgory ;)
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Tego nie wiem, ale mitch odpowiedział za mnie.... Wie chyba co mówi, bo jest z ZG. :mrgreen:

[ Dodano: 2009-04-27, 22:20 ]
Dzisiaj 2 z pobytu w Świeradowie. Proszę o ocenę, co zmienić, co poprawić ;)

1.


2.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
2 nawet, nawet... :-P
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Dwójeczkę bardzo ładnie przerobiłaś. Bardzo duży pozytyw. Świetnie zrobione. :->
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
a mnie się właśnie przeróbka wybitnie nie podoba :)
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
najbardziej podoba mi się ruinka z czerwonej cegły.
i ten budyneczek na końcu :) tysz :)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
albo robisz na cyfrówce albo na kliszy, nie baw się w pseudo-kliszowe ramki od skanowania, wygląda to potwornie przaśnie..
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Obróbki dopiero się uczę, więc nie zawsze trafiam..., ale dzięki za opinie i uwagi, bo się przydadzają w dalszej nauce :-)
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Podoba mi się 2-ka ze Świeradowa. Trochę bym wyprostował w lewo.... chyba, że to też element stylizacji.... :-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
gonia65 napisał/a:
Obróbki dopiero się uczę, więc nie zawsze trafiam..., ale dzięki za opinie i uwagi, bo się przydadzają w dalszej nauce :-)


więcej pewności siebie ,a pokory tylko tyle ile potrzeba :-P
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Makra są genialne, architektura też niezła. Najlepsze IMHO 24 i 27
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Marek Wyszomirski i GrzehooFR, to GWIAZDY tego forum jeśli chodzi o makro. Gdzie ja z nimi mogę się równać, ale w końcu oni też kiedyś zaczynali od gorszych zdjęć :mrgreen: :-P
Oto moje z wczorajszej sesji makrowej ad.2009:

1.


2.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Muszę napisać gonia65,że ostatnie dwie prace są na przyzwoitym poziomie.
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
No to wstawiam kolejne :mrgreen:





 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
"Słońce po deszczu" całkiem miłe.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach