vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Czy ktoś chciałby zarobić parę groszy?
Witajcie moi drodzy,

być może zainteresuje kogoś propozycja współpracy (teren - Warszawa i okolice).

Moja firma, działająca w branży nieruchomości, opracowuje właśnie nową strategię marketingowo-PRową. Chcemy pewne rzeczy przeprowadzić sprawnie i konkretnie. Między innymi potrzebujemy fotografa, który wykona np. zdjęcia na terenie naszych obecnych projektów, które będzie można przedstawiać klientom oprócz folderów, a także firmom współpracującym z nami w dziedzinie marketingu. Zdjęcia nie mają być jakieś super profesjonalne, ale mają przedstawiać pewien poziom. Konieczna też będzie dobra znajomość PhotoShopa lub innego programu graficznego.

Zapewniam, że nie chodzi tu o jakąkolwiek działalność charytatywną. Czas i prace każdego z Was mają swoją wartość.

Propozycja nie jest żadną ściemą czy podejrzanym interesem. Kieruję ją do Was na prośbę mojego szefa: wie, że od czasu do czasu robię zdjęcia i znam kilka osób, które też się tym zajmują. Jako Australijczyk jest otwarty na propozycje i sam wpadł na ten pomysł. Przede wszystkim zależy mu na szybkim tempie realizacji i konkretnej, dobrze wykonanej pracy.

Wszystkie szczegóły: termin, ilość zdjęć (na nośniku cyfrowym i na papierze), warunki, wynagrodzenie byłyby ustalone na osobistym spotkaniu. Oczywiście sporządzona byłaby umowa z uzgodnionymi warunkami.

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim dorywczym zleceniem lub chciałby dowiedzieć się jeszcze czegoś, proszę o kontakt na PW.
W tajemnicy powiem Wam, że jest jeszcze kilka takich foto-pomysłów i gdyby obie strony były zadowolone i chętne, to widzę możliwość nawiązania dalszej współpracy.

Dzięki i pozdrawiam,
vesper.

P.S. Nie jestem pewna czy to właściwy dział. Jeśli któryś z moderatorów uważa za stosowne przeniesienie tego tematu, to bardzo proszę o zrobienie porządku. Dziękuję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach