rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
12, 13 i 16 bardzo mi sie podobaja. te ramki to gotowce z jakiegos programu?
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
rybysferyczne, nie, zrobiłem sobie akcję w PS-ie, która zmniejsza zdjęcie, lekko wyostrza i dodaje te ramki :-)
 
rybysferyczne  Dołączył: 22 Mar 2008
ladne.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
jak dla mnie 16 i 17
te ostatnie ciekawie (czytaj, oryginalnie) zrobione
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
DeKa, To oryginał z aparatu (lekkie podbicie kontrastu tylko), a zdjecie przedstawia zakurzone i brudne lustro napotkane w starej kamienicy. Niestety źle chyba to ująłem, bo moi znajomi co do jednego stwierdzili, ze to PS :-(


11 listopada jak wracałem z rannego focenia, natknąłem się obchody Dnia Niepodległości.

18. Na początku kręcili się tylko strażacy, jedni się nudzili...


19. a inni wypakowywali sprzęt orkiestry dętej, poganiani przez komendanta, który...


20. nerwowo spoglądal na zegarek


21. Wkrótce pojawily się pierwsze hufce sztandarowe


22. Jako, że to Wieliczka jako pierwsi maszerowali górnicy


23. Tuż za nimi maszerowali kombatanci z AK


24.


25.


26. a także "zwykli" ludzie


27. Nie zabrakło też zwykłych gapiów,


28. którym bialo-czerwone kokardki przypinali harcerze i młodziutkie harcerki


29.


30. Po chwili wszyscy zniknęli w przepastnych czeluściach kościola, a na polu bitwy, zostali żołnierze, reklamujący naszą armię.


Wszystkie fotki robione Pentaconem 100mm f2.8 (na 2.8). Z racji, że nie miałem czasu na zmianę obiektywu, tylko wąskie kadry. Przepraszam za ilość zdjęć ale nie mogłem się zdecydować co wybrac. To moje pierwsze fotki tego typu, jakoś się przełamalem, żeby robić zdjęcia obcym ludziom. :roll:
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
kenzo napisał/a:
jakoś się przełamalem, żeby robić zdjęcia obcym ludziom.

ja tez mam z tym problem, zastanawiam sie dlaczego wszystkie WB no i te ramki dla mnie nie bardzo
 

Svarta  Dołączyła: 27 Lut 2008
bombastyczny jestes cały i nie chce mi sie wymieniać które mi sie podobaja bo wiekszosc, no może pirat rządzi ;> fajne kadry, fajne kolory i cala reszta :D
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
andy68, no właśnie przy tego typu "imprezkach" jest łatwiej , bo raz, że zajęty sobą tłumek ludzi, a dwa, że wtedy nikogo nie dziwi ktoś robiący zdjęcia. A fotki są BW, bo część robiona pod światło i jako BW lepiej wyglądają, a reszta się musiała dostosować :)

Svarta, ślicznie dziękuję, chociaż niestety nie udało mi się jeszcze zrobić zdjęcia z którego bylbym zadowolony w 100%
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
kenzo napisał/a:
. To moje pierwsze fotki tego typu, jakoś się przełamalem, żeby robić zdjęcia obcym ludziom.

Zakładaj 35mm i rób ludziom, wtedy będziesz mógł mówić o przełamaniu... :-)
(wiem, co mówię, serio)
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
SQ6GIT, co racja to racja, ale chyba będę sobie musial kupić jakiegoś malego analoga, bo KaDycha za bardzo rzuca się w oczy :-)
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
e tam, większy hardkor - ja mam k100ds i jest QL... :-)
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
SQ6GIT, na razie popróbuje k10, bo musze pocwiczyc jeszcze szybsze kadrowanie, fotografowanie martwej natury za bardzo mnie rozleniwilo :-) a filmu byloby torche szkoda.



Jedna, zrobiona trochę przypadkiem fotka, bo czasu na lepsze skadrowanie nie starczyło.

31.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Podoba się :-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
16 i 31 są świetne, super kadr i edycja. Bardzo mi się podobają.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
31 bardzo mi się podoba. fajny klimat i dobrze uchwycony ruch
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
podpisuję się pod kristofo,
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
Jak dla mnie to 18 i 29 dają radę a 31 faktycznie ciekawie uchwycone
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Odkopuję swój wątek i wrzucam 3 fotki, zrobione między innymi z użyciem home made beauty disha o którym mowa w "Złotej rączce".
Jako obiekt zmusiłem do pozowania żonę. Ponieważ to w ogóle moje pierwsze w życiu zdjęcia portretowe proszę o wyrozumiałość i rady na przyszłość.

32.


33.


34.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
33 - bardzo :-)
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Zdjęcia z tej strony bardzo mi się podobają, zwłaszcza 31 :) a jak patrzę na te z 11 listopada to zaczynam żałować, że zamiast pójść robić zdjęcia to wykorzystałem ładną pogodę i czas wolny na pójście na rower (drugie hobby)

Pozdrawiam
Buczo

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach