dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jakis soft do slideshow z podkladem?
Moze byc automatyczny, moze byc trial. moze byc darmowy. Chodzi o to, zeby w prosty sposob wrzucic zdjecia, podlozyc mp3 i wygenerowac slideshow z podkladem. Jesli mozna edytowac efekty przejscia i czas, tym lepiej, ale to nie jest konieczne. Nie chce sie zbytnio wczuwac w ten pokaz.

dzerry
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ja bym to machnal w LR.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
MemoriesOnTV
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
Ja bym to machnal w LR.
Faktycznie, nie zauwazylem, ze w LR jest opcja Soundtrack.

argawen, dzieki! Sprobuje.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A taki co z systemem operacyjnym Windows dostarczają to się nie nadaje do tego? Nie znam się, nigdy w życiu nie włączyłem nawet tego programu - ale coś mi tak się o uszy obiło, albo co... Tylko pewnie w tych windach server to nie takiego nie dają
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
Windows Movie Maker ? no da się zdjęcia dodać i nagrać narracje :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
PictureToExe
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
*puf*

 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na stronie szczecińskiego Fotoklubu Zamek poświęconej konkursowi diaporam w regulaminie jest wymienionych kilka programów którymi można przygotować cyfrową prezentację: Pictures To Exe, Pro Show Gold, Wings Platinum, MObjects, Lanterna Magica. Nie znam żadnego bo jestem ciągle w erze slajdów ale czasem same nazwy może coś pomogą przy szukaniu w google.
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
Jeżeli ma to być najprostszy pokaz, bez jakichś wielkich fajerwerków, to Windows Movie Maker na prawdę daję radę, jak na program który posiadając windowsa ma się już na dysku.
Ja byłem z efektów zadowolony :-B
 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
Picasa...
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
 
rozio  Dołączyła: 28 Lip 2006
Pro Show Gold - fajny intuicyjny program o dużych możliwościach. Stosują go do robienia diaporam cyfrowych. Pliki wyjściowe można robić w formatach .exe, itd. Testowałem kilka i ten najbardziej mi "podszedł". Na stonie producenta jest wersja shareware (można ściągnąć i potestować) nieokrojona z funkcji w stosunku do wersji płatnej - tylko napisy się pokazują na gotowym pokazie :-/
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
SlideShowPro for Lightroom. Raptem 25 baksów. A frajda nie z tej ziemi.
Generuje flasha, więc jest dosyć szeroki w odbiorze.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
aldek napisał/a:
Generuje flasha, więc jest dosyć szeroki w odbiorze.
niekoniecznie .
Dzerry pewnie już nie masz linucha a tym bardziej KDE , ale może komuś się przyda
KMediaFactory http://aryhma.oy.cx/damu/...tory/index.html .
 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
a czy mógłbym mieć prośbę do tu obecnych - potrzebuję nie tyle programu do slideshow, co programu, który potrafiłby takowy wygenerować, ale z bardzo małym czasem wyświetlania pojedynczego zdjęcia, myślę o zrobieniu ze zdjęć filmu 3-5 fps, najfajniej gdyby to był plik video ~25 fps gdzie co 5 klatek byłoby nowe zdjęcie, a pozostałe jakiś efekt przenikania. zna ktoś może coś takiego?
 

TLu  Dołączył: 25 Gru 2006
gezeb napisał/a:
[..] pewnie już nie masz linucha [..]

co to jest linuch? pastuch jakiś? brzydka choroba?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Moze byc automatyczny, moze byc trial. moze byc darmowy.

picasa3
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
...to może chociaż złączyć z tamtym wątkiem?
*puf*

 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach