sushe  Dołączył: 27 Mar 2008
[sushe] takie tam... zdjęcia
witam,
wreszcie ośmieliłem się założyć wątek żeby wrzucić swoje wypociny, mam nadzieję na konstruktywną krytykę, ale...

"...więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie..." 8-)

1


2


3


:oops:
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
1 najlepsze - przyciął bym tylko dół powyżej dróżki - będą proporcje 2/3.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
1 bardzo ładna, piękne kolory
2 ciekawa
3 nie za bardzo dla mnie.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Re: [sushe] takie tam... zdjęcia
sushe napisał/a:

"...więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie..." 8-)
:oops:


Hehe, dobre!

I powiem Ci, że 1 i 2 bardzo przyjemne. Może na 1 widziałbym więcej kontrastu ale jeśli taka była wizja autora to ciągle ją przyjmuję za dobrą.
Na 3jce kadr zupełnie mi nie pasuje. Sorki, że się w pełni nie dostosowałem do polecenia :mrgreen: .
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
A mnie najbardziej przypadła do gustu 2. Zdjęcie 1 jest ładne, ale 2 jest bardziej konkretna, lepiej mi pasuje. A w 3 nie wiem o co chodzi :)
 
sushe  Dołączył: 27 Mar 2008
dzięki za mile słowa :-B

kulten napisał/a:
Może na 1 widziałbym więcej kontrastu ale jeśli taka była wizja autora to ciągle ją przyjmuję za dobrą.

za bardzo już nie mogłem podciągnąć kontrastu bo mgiełka mi uciekała 8-)

[ Dodano: 2009-01-26, 23:31 ]
kulten napisał/a:
Sorki, że się w pełni nie dostosowałem do polecenia :mrgreen:

wybaczam :mrgreen:
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
1. bardzo fajna,
2 też ciekawa
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
sushe, molota wygumkuj z 1. i bydzie OK
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Moim zdaniem najlepiej wykonane jest 2. kadr jest zdecydowany, emfaza na długi cień. W jedynce wachasz się między niebem i śniegiem tak, że ostatecznie nie widze tam nic przykuwającego moją uwagę na dłużej, ot taki pstryk pseudopocztówkowy. W 3jce nie potrafie znaleźc tematu, niby okap ale i nie okap a na okapie sopelki ale jak tak, to może więcej zdecydowania? sople na tle drzew jakoś do mnie nie przemawiają. Pozdrawiam
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
1. Tylko tak mniej ziemi więcej nieba :-P
 
sushe  Dołączył: 27 Mar 2008
dziękuję za komentarze :-B
3 to taki lekki hdr z 3 jpgów - mnie się podoba :mrgreen:

teraz coś starszego

4


5


6


7
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Wiesz, mieszkam na Górnym Śląsku i dla mnie osobiście musi być coś dramatycznego w ujęciach kopalni i innych tutejszych budynków, żeby zrobiły na mnie wrażenie :) Po prostu zbyt często to widuję. Gdyby były to fotki nocne albo jakieś głębokie cienie, człowiek w oddali, geometria wzorów itp. to wtedy przykułyby moją uwagę. Tutaj mi tego brakuje - jakiegoś mocnego akcentu.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
kndr napisał/a:
Wiesz, mieszkam na Górnym Śląsku i dla mnie osobiście musi być coś dramatycznego w ujęciach kopalni i innych tutejszych budynków, żeby zrobiły na mnie wrażenie :) Po prostu zbyt często to widuję. Gdyby były to fotki nocne albo jakieś głębokie cienie, człowiek w oddali, geometria wzorów itp. to wtedy przykułyby moją uwagę. Tutaj mi tego brakuje - jakiegoś mocnego akcentu.


Zgadam się z kolegą. Brakuje czadu.
 
sushe  Dołączył: 27 Mar 2008
dzięki za komentarze :-B

4-7 to starsze zdjęcia (wtedy robiłem w jpgach)

wszystkie robione z okna pociągu

żeby nabrały dramatyzmu zrobiłem je w b&w, ale jak widać nie do końca się udało

kndr, na 6 jest człowiek ;-)
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
4 i 6 mają zadatki na taki dość (z konieczności niestety) modny "horrorowy" industral - tylko te druty na 4 no i obróbka mogła by być bardziej "w stylu".
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
sushe napisał/a:
kndr, na 6 jest człowiek

Fakt. Zwracam honor. Po głębszym wpatrywaniu się w małego człowieczka, zdjęcie nabrało wyrazu ;) Haha.
 

Gavreel  Dołączył: 21 Sie 2008
Pierwsze 2 zdjęcia bardzo ciekawe, 1. miłe w obiorze- piękne kolorki, delikatnie bajkowo zimowy klimat, w drugim fajna gra cieniem.

Ostatnia seria wcale do mnie nie trafia... nie ma tego czegoś. Może dlatego że takie widoki oglądam praktycznie dziennie.
 
sushe  Dołączył: 27 Mar 2008
odświeżam wątek, może ta seria spodoba się bardziej niż poprzednia 8-)

8


9


10
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Tyniec :-P

9 mi się podoba, niebo daje dużo! Przekrzywiony tylko klasztor troszkę.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
sushe, ta sepia całkiem, całkiem. Fot.8 i Fot.9 jestem cały za.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach