djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
problem z galerią
Problem pojawił sie już jakiś czas temu, ale na forum IMGallery pomocy ani widu ani słychu. :-( Próbowałem dojść co się stało, ale moja wiedza na temat php i mysql jest mniej niz mizerna.
Sam problem polega na tym, że nieprawidłowo działa komentowanie zdjęć. Po wysłaniu pokazuje sie tylko imię wysyłającego, a nie widac treści komentarza. Zamiast tego pojawia sie napis

Warning: ereg_replace() [function.ereg-replace]: Invalid preceding regular expression in /home/d/j/a/djack/www/include/add_koment.php on line 69

Dla odmiany np. księga gości działa prawidłowo.
Poza tym pojawił się inny problem. Już jakiś czas temu zmajstrowałem sobie podstronę "Najnowsze zdjęcia".
http://djack.ovh.org/najnowsze.php?start=0
Wszystko było w porządku, aż do momentu kiedy nad nagłówkiem pojawił się napis

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/d/j/a/djack/www/najnowsze.php:12) in /home/d/j/a/djack/www/najnowsze.php on line 47

Nie bardzo wiem, co z tym fantem zrobić i gdzie tkwi błąd (raczej nie w samej galerii, bo tej pory wszystko działało). Podejrzewam, ze to coś z bazą danych, ale sam już nie wiem. Będę wdzięczny za rady.
 

Cypis aka Piotr  Dołączył: 16 Cze 2008
ZAdzwon / napisz do ovh (o ile korzystasz z ich modułów) - dość szybko reagują.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach