koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Kerebron, :evilsmile: :evilsmile:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
koralik, skoro się kojarzy, znaczy przyciąga, czyli ciekawy kadr :-D
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
koralik, ależ adny łabońć :-)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Jakie ładne brzydkie kaczątko! :-D
 
Aphar  Dołączył: 03 Lip 2017


 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Gość który odwiedzał mnie w wakacje na plaży Rybakowo nad jeziorem Mrowinko. Z tego co szukałem to była to pliszka siwa.


 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bocian ze złamanym dziobem:, nie wiem jak on złamał ten dziób, ale być może zderzył się z jakąś szybą/ przeszkodą. No i nie wiem jak długo przeżył, bo ze złamanym dziobem to mało prawdopodobne żeby coś upolował do jedzenia.

 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
padnie niedługo... chyba, że ktoś go schwyta i dostarczy do jakiegoś ośrodka rehabilitacji dla ptaków. Możesz napisać gdzie to ?
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
akagi66 napisał/a:
padnie niedługo... chyba, że ktoś go schwyta i dostarczy do jakiegoś ośrodka rehabilitacji dla ptaków. Możesz napisać gdzie to ?


Spytkowice koło Wadowic 05.05.2018 r
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
a, no to już sprawa się dawno wyjaśniła
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
akagi66 napisał/a:
a, no to już sprawa się dawno wyjaśniła


Niestety mój 9 i 1/2 letni Pentax K-5 się wiesza, i nie zawsze chce robić zdjęcia - bo właśnie leci ptaszek. A odblokowywanie aparatu trwa czasami do pół godziny - wkładania i wyjmowania baterii, w tym czasie niektóre ptaki są tak szybkie, że nawet zdążają zwiać. Dlatego wrzuciłem przeterminowaną fotkę. Na szczęście mam jakiś zapas starych fotek.

Białorzytka - samiec:



Białorzytka - samica:



Białorzytka - młody ptak:

 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
mój k5 IIS się nigdy nie wieszał, to kupiłem Nikona ( nie wiesza się ) i do niego tele tamrona - z silnikiem ultradźwiękowym , bajka. Miał się nie wieszac bo to poprawiona wersja - pada w nim moduł AF i się wiesza. Już był dwa razy w naprawie... Na szczęście Tamron daje gwarancję na pięć lat więc zobaczymy czy go nie wymienię na nowy. To strasznie frustrujące, jak masz ptaka do sfocenia a silnik piszczy... Bardziej mnie tylko zestresował kiedyś komunikat K5 - "brak karty pamięci" :mrgreen: a byłem daleko od domu i oczywiście przede mną stał wyjątkowo niepłochliwy ptak, ciekawy i światło było jak bajka...Dobrze, że byłem sam i nikt nie słyszał zaklęć jakie wypowiadałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
akagi66 napisał/a:
mój k5 IIS się nigdy nie wieszał, to kupiłem Nikona ( nie wiesza się ) i do niego tele tamrona - z silnikiem ultradźwiękowym , bajka. Miał się nie wieszac bo to poprawiona wersja - pada w nim moduł AF i się wiesza. Już był dwa razy w naprawie... Na szczęście Tamron daje gwarancję na pięć lat więc zobaczymy czy go nie wymienię na nowy. To strasznie frustrujące, jak masz ptaka do sfocenia a silnik piszczy... Bardziej mnie tylko zestresował kiedyś komunikat K5 - "brak karty pamięci" :mrgreen: a byłem daleko od domu i oczywiście przede mną stał wyjątkowo niepłochliwy ptak, ciekawy i światło było jak bajka...Dobrze, że byłem sam i nikt nie słyszał zaklęć jakie wypowiadałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tylko mój Pentax K-5 ma już 161 tys klatek za sobą i rości sobie prawo do zawieszek.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
fotopentax napisał/a:
Tylko mój Pentax K-5 ma już 161 tys klatek za sobą


Zostawiasz go w lesie na noc w funkcji fotopułapki? :shock:
Ja chyba ze wszystkich moich pentaxów nie uzbierałbym takiej sumy...
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Już niedługo nowa puszka Pentaxa :mrgreen: ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
potraff, gold edition K1-II? :mrgreen: :roll: :mrgreen:
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Rychu dowiemy się dość szybko.
Może za rok :mrgreen:
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
moja kasetka nawet nie zblizyła się do 20% tej liczby :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Moja najdłuższa seria ptasia to cała rolka Provia. Do dzisiaj mam kilka klatek. Na cyfrze nieistotny incydent.
potraff napisał/a:
Rychu dowiemy się dość szybko. Może za rok :mrgreen:

Taa, na uwieńczenie obchodów 100 lecia 🙄💯

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach