fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pierwsze zdjęcia z mojego nowego Pentaxa K-P z wczoraj:

Perkoz rogaty.
W Polsce widywany na przelotach (głównie jesienią lub wiosną), bardzo nielicznie zimujący.



Moje zdjęcia na forum Pentax są widoczne w Edge, Mozilla Firefox, Opera, Brave ... - za to nie widać ich w Chrome.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Myślę, że Markowi raczej szło o samo zdjęcie i pięknego ptaka , niż o sposób jego wyświetlania. Też bym napisał: weź już przestań :mrgreen: bo mój aparat leży, za oknem leje deszcz.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
fotopentax, myślałem, że to był dobry żart w moim wykonaniu, a tu widzę, że Cię obraziłem. :oops: Jeśli możesz wybacz.
Odpaliłem forum na innej przeglądarce i widzę Twoje zdjęcia. Jak zwykle świetne! Zazdroszczę tak bliskiego ujęcia peregrinusa! :shock:
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Marek napisał/a:
fotopentax, myślałem, że to był dobry żart w moim wykonaniu, a tu widzę, że Cię obraziłem. :oops: Jeśli możesz wybacz.
Odpaliłem forum na innej przeglądarce i widzę Twoje zdjęcia. Jak zwykle świetne! Zazdroszczę tak bliskiego ujęcia peregrinusa! :shock:


Jakbyś czytał wpisy pod poprzednimi moimi zdjęciami, to byś się doszukał wpisu prztyczka, odnośnie niewidoczności moich zdjęć na forum Penatax. Już wtedy byłem przekonany, że będą następne prztyczki, więc się niczemu nie dziw.

Niemniej dzięki za wyjaśnienie żartu i za komentarz do zdjęcia z mojego nowego Pentaxa K-P.

Wkrótce zamieszczę kolejne zdjęcie z mojego nowego Pentaxa K-P, ale muszę rozkodować świąteczne RAWy, bo nie miałem jeszcze na to czasu.

PS. Kolega Kerebron też nie odczytał postu autorstwa Marek jako żart, więc nie tylko ja go tak odebrałem.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
fotopentax, przy okazji wyszło na jaw, że nie czytam forum regularnie i dogłębnie. Tak w istocie jest. Może w ramach noworocznych postanowień spróbuję to zmienić. :-)
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
A ja w ramach noworocznych postanowień, wklejam dla odmiany - zdjęcie jakiegoś ptaszka.

Uszatka błotna - młody osobnik.

 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Rybołów. Duży / do 60 cm długości i do ok 170 cm rozpiętości skrzydeł / i dość rzadki ptak drapieżny. W 2017 r. gniazdowały w kraju jedynie 24 pary rybołowa / według Monitoring Ptaków Polskich/.



Moje zdjęcia na forum Pentax są widoczne w Edge, Mozilla Firefox, Opera, Brave ... - za to nie widać ich w Chrome.
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
w CM Browser na androida też nie widać. Pewnie oparty o chrome...
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wąsatka - w mglisty i pochmurny dzień, w ostatnie święta.



Moje zdjęcia na forum Pentax są widoczne w Edge, Mozilla Firefox, Opera, Brave ... - za to nie widać ich w Chrome.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Młoda sieweczka obrożna fotografowana w Krakowie, gdzie ten gatunek uchodzi za rzadkość, ale nad morzem widywałem ją kilka razy.



Moje zdjęcia na forum Pentax są widoczne w Edge, Mozilla Firefox, Opera, Brave ... - za to nie widać ich w Chrome.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
fotopentax, śliczna.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Przy okazji fotografowania zimy udało mi się uchwycić jednego z wielkiej chmary ptaków, która okupowała kawałeczek nie zamarzniętego stawu.

 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jakaranda napisał/a:
Przy okazji fotografowania zimy udało mi się uchwycić jednego z wielkiej chmary ptaków, która okupowała kawałeczek nie zamarzniętego stawu.


Cieszę się, że na ptasim forum Pentaxa jest co najmniej dwoje użytkowników, więc nie wszyscy ptasiarze, użytkownicy Pentaxa - umarli i to forum przetrwa.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jakaranda, fajnie złapane. Gdybyś miała migawkę, było by na co winę zrzucić za ucięte skrzydło, a tak trzeba na klatę przyjąć 😜
fotopentax napisał/a:
więc nie wszyscy ptasiarze, użytkownicy Pentaxa - umarli i to forum przetrwa.

Póki coś tam w krzaczorach się trzepocze, to pewnie przetrwa.😉
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
nie umarli tylko światła brak :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
fotopentax napisał/a:
na ptasim forum Pentaxa jest co najmniej dwoje użytkowników

Biorąc pod uwagę ofertę sprzętową, o dwóch za dużo :evilsmile:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu, jesteś złośliwiec. :mrgreen:
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
akagi66 napisał/a:
nie umarli tylko światła brak :-)


Mnie przyświecała idea i mam:

Perkoz rdzawoszyi z 26.12.2020



Moje zdjęcia na forum Pentax są widoczne w Edge, Mozilla Firefox, Opera, Brave ... - za to nie widać ich w Chrome.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Takie u nas też czasem pływają. Myślałam, że to kaczka. Perkoz dwuczuby znam i czasem widuję. Muszę częściej chodzić z aparatem nad staw.
 

ZbyszekD  Dołączył: 10 Gru 2020
Nigdy nie robiłem zdjęć ptaków, to poniżej to przez przypadek kiedy mewa ( poprawcie mnie jak się mylę) usiadła na murku. Podziwiam wasze fotografie z tego tematu i gratuluję wiedzy.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach