marbud  Dołączył: 21 Cze 2008
tak tak to takie płotki:)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Słowo honoru, że naprawdę nie podkoloryzowałem :lol:

Na południe od Legnicy. Zachęcam do oglądnięcia w pełnym rozmiarze!


Tutaj pełny rozmiar:


Oczywiście Śnieżka i Legnickie Pole w tle.

 
marbud  Dołączył: 21 Cze 2008
super kolorkiBenek, w drugim troche kadr mi nie leży ale to juz osobista sprawa a tak to świetne
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Benek, drugie piękne, szkoda, że w pełnym rozmiarze się nie otwiera. :-(
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Benek, nie będziesz miał nic przeciw, żeby za tapetę na pulpicie robiły te fotki?
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Meggido napisał/a:
Benek, drugie piękne, szkoda, że w pełnym rozmiarze się nie otwiera. :-(


Poprawione. Jest trochę większy wymiar. 1024x896 .W sam raz na tapetkę :lol: Proszę klikać!



[ Dodano: 2009-01-09, 23:34 ]
marbud napisał/a:
super kolorkiBenek, w drugim troche kadr mi nie leży ale to juz osobista sprawa a tak to świetne


Kadr mi też trochę nie leży. Drzewka z lewej jakoś nieporadnie wyglądają, i kościół razem ze Śnieżką powinny być troszkę wyżej. Ale cóż, i tak stałem na czubku jedynej górki :-/ I tak się wymarzłem dzisiaj na tych polach jak jasna holenderka. Niech mi nikt nie mówi, że odwilż idzie :evil: A ponadto machnąłem się przez ten mróz i zapomniałem przełączyć aparatu, więc prawie wszystkie fotki trzaskałem na 800 ISO. Dlatego takie tragiczne szumy (zwłaszcza w cieniach)... Ale trudno :-?

P.S. Dzięki za uwagi i grzane :-B dla wszystkich Panów!

 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
Benek napisał/a:
Na południe od Legnicy. Zachęcam do oglądnięcia w pełnym rozmiarze!


zdjęcie NR 1. mnie powaliło ! :shock:
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
No to już ostatnie moje zdjęcie zimowe, bo coś widzę, że chyba przesadzam :lol:

 
MarcinG  Dołączył: 03 Lip 2007
Marbud Twoje zmarzliny całkiem, całkiem, szczególnie to pierwsze.
Benek - zielonkawe fajne, ale te spod Legnicy super. To z linią SN też niezłe.
Kurcze, a ja tak zimy nie trawię, chociaż zdjęcia zimowe mi się bardzo podobają. Ostatnio tak zmarzłem, że strzelałem seriami w trybie "single shot", a efekt, szkoda gadać.
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
mi tam nic ciekawego nie wychodzi :(

 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Bieszczady były , Karkonosze też , to może Beskid Niski z Sądeckim i Tatry w jednym ;)

i Pogórze Strzyżowskie
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
gezeb, poproszę full size na maila. To z Tatrami. :-B
meggido(potwór)poczta(punkcik)fm
 

incogutto  Dołączył: 25 Gru 2008
Benek te nieba urokliwe-trochę koloru w zimie
Gezeb - z tą sarną ale ci się udało

no a skoro robimy przegląd gór
to kraina Pawła Pierścińskiego
góry świętokrzyskie



i może jeszcze jedno

 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
ubeuszek Bokeh interesujacy :lol: . Czasem takie eksperymenty z prawie abstrakcyjnymi zdjątkami są bardzo ciekawe.
gezeb No sarnę to ustrzeliłeś. Panoramka fajna, ale chyba ciut za ciemna w dole. Chyba że to fotka, która ma przedstawiać równoczesnie dwie pory dnia - wieczór (Tatry) i noc (wioseczka).
incogutto W twoich wcześniejszych zdjęciach bardzo ładnie wychodziły te żółte górki i połoniny. Dwie ostatnie fotki moim zdaniem także udane. W pierwszym bardzo ładne odcienie żółci (znowu) skontrastowane z wypalonymi polami i czarnymi drzewami. Chciałbym takie zdjęcie sam zrobić. Drugie zdjęcie może być, choć kompozycja moim zdaniem gorzej dopracowana (obciętę chabazie z lewej, prawej, ten drut u góry z prawej). Choć pozioma fałda śniegu bardzo ciekawa. Wygląda to jak pianka na kawie latte.

P.S. Jak widzę partia pentaksiarzy-landszafciarzy zaczyna rosnąć w siłę :mrgreen:
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Zimowy widok
 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
Pilsko (chyba)



[ Dodano: 2009-01-11, 01:30 ]
Aha, jeszcze dwa z Tyrolu, dwa lata temu

[img]http://



Murzasichle, zeszłego roku

[img]http://
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Witam,
wczoraj wróciłem z urlopu (jak zwykle za szybko minął). Miałem przyjemność być w Murzasichle - piękną miejscowość. Jeden dzień urlopu poświęciłem na wyprawę z aparatem. Poniżej kilka fotografii (łącznie zrobiłem przeszło 900, trochę potrwa zanim wszystko przygotuję i powybieram).

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
[OT] Proponuję, żeby autorzy zdjeć z tego wątku wybrali jakieś (trudniejsze) i podesłali Jarkowi do RAW Challenge. Może być ciekawie :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zimowy spacer
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
plwk, z samowyzwalacza korzystałeś? ;-) :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach