wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
(krakowski) klub dyskusji o fotografii BW i nie tylko :D
Zrodził się u mnie problem - wszyscy u mnie cyfrowi, odbitki praktycznie tylko na kompie, a ja jeden ciemniakiem zostałem. W takim towarzystwie to każde w miarę poprawne 20x30 robi wrażenie. Nie mam się nawet kogo spytać czy moje filmy są dobrze wywołane...

Może by się znalazło jeszcze parę osób, które chciały by się spotkać przy bro/kawie kilka razy na tydzień/miesiąc/rok, i pogadać o ciemni, zdjęciach i fotografii?
Może była by to mobilizacja dla kogoś do robienia odbitek (ach, już nawet mogą być cyfrowe;) ) i dyskusji o zdjęciach...?

Ktoś chętny...?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Raz.
Ciemni nie mam. Ale mam koreks. I nawet używam. Czasami.

 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
sprawdź archwium pl.rec.foto jest całkiem spory i w miarę aktywny klub fotograficzny w krakowie.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ech... Mi by sie podobało, ale Kraków jednak dość dlaeko jest. I by trzeba było autem jeździć - nawet małe piwko odpada...
Ech..
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Dwa.
Analogi - wyłącznie
Koreks - jest
Ciemnia - brak
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
No, no rozkręcamy się;].
Podtrzymuję pomysł, skoro są już chętni, to może pierwsze spotkanie ustawimy w przyszłym tygodniu?
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Jak dyskusyjny to gdzie można jutro tj. w niedzielę kupić film do aparatu w Krakowie.
Jestem całkowicie zielony. na Karmelickiej jutro zamknięte..
Czarno Biały, chciałem Delta 100.

Na giełdzie jest ktoś godny zaufania, bo taka myśl mi przyszła..

Pomóżcie.. :lol:
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
W niedzielę jest ciężko z BW, na pewno czynny jest Empik na rynku, tam jest lodóweczka, kiedyś tam trixy widziałem, może Ci się poszczęści.
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
raz na jakiś czas mogę wpaść do Was choć teraz będzie ciężko jakiś weekend wolny zaklepać :) analogi mam, ciemnie też i się pochwalę ostatnio kupiłem procesor Jobo i już koreksem nie bełtam samo się robi i z temperaturą spokój :) więc można pogadać
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu na czworo dzielić włos... W końcu znalazłem działającą grupę foto w Krk. Byłem na jednym spotkaniu, będę się pojawiać. Myślę, że warto.
Zapraszam. Spotkania w czw o 2000, na Poselskiej w "Zaułku".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach