koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
SeizeThePicture, przebrnęłam przez całość. Mnie się nie podobał :->
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Czysta statystyka koralik.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Na HBO GO można zobaczyć Biały Lotos , czyli bardzo dobrą satyrę społeczną. Rozpoczyna się od trupa, by w retrospektywie widz mógł dowiedzieć się kto i dlaczego odszedł w zaświaty. Jednak jest to tylko spojenie historii rozgrywającej się w ciągu 6 dni w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach, gdzie spotykają się przedstawiciele dwóch, jakże różnych światów. To jeden z tych seriali, który z każdym odcinkiem robi się coraz ciekawszy, aż do znakomitego finału - bardzo polecam!
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Korzystając z nadmiaru czasu, aby nie za dużo myśleć, oglądam właśnie "W pułapce".
Fajny.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Moje ostatnie odkrycie: Westworld. Tam są takie postacie, że spokojnie mogłyby uratować serię Bonda, Tenet i nie wiadomo co jeszcze. Ba, nawet buty Anthony'ego Hopkinsa świetnie grają. Muzyka i kolory plenerów - bo ja wiem, takie chyba jak Kodachrome.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Squid Game był ciekawy przez pierwsze 2-3 odcinki, jak przestawiano koncept. Potem zrobił się bardzo wtórny. Mimo wszystko dobry, ale nie przesadzajmy - nie wiem skąd ten fenomen. Ostatni odcinek rozczarowujący.
Skończyłem After Life - dla mnie świetny, wg mnie pomocny dla osób po stracie kogoś bliskiego. Uwielbiam Rickiego, reszta obsady też super.
Bardzo polecam Counterpart - super klimat, atmosfera. Bardzo dobra gra aktorska. Żal, że nikt nie był zainteresowany kolejnym sezonem.

Teraz zacząłem The Good Place. Pierwszy odcinek wydał się ciekawy. Mam nadzieję, że nie będzie kiczowaty i przesadnie amerykański.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
szpajchel napisał/a:
Moje ostatnie odkrycie: Westworld

O tak, Westworld zajedobry :-B :-)
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
DeTe napisał/a:
szpajchel napisał/a:
Moje ostatnie odkrycie: Westworld
O tak, Westworld zajedobry :-B
Tak... Świetna, wciągająca fabuła zepsuta - ciężko nie używać wulgaryzmów - z polotem godnym Spartakusa.
Jeżeli taką fabułę trzeba ratować wszechobecną golizną i przemocą podaną na tacy, to ktoś tu jest bardzo kiepski, albo scenariusz albo reżyser albo jedno i drugie. A można by z tego zrobić małe, serialowe arcydzieło :-(

Nie wiem, nie pamiętam czy było, ale polecam Devs, fajny klimat...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Po wykupieniu Amazonowskiego Primea wciągnąłem się w tasiemiec "Parks and Recreation"
Polecam fanom "The Office"
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Jak ktoś lubi leniwe kino europejskie, polecam islandzki kryminał "W Pułapce" :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Cytat
Nie wiem, nie pamiętam czy było, ale polecam Devs, fajny klimat...


rysiekll,
Ja pisałem, że zasnąłem w połowie pierwszego odcinka :-P

A co do golizny w Westworld, to długo się zastanawiałem, czy cokolwiek pisać o cyckach. Eeee tam, sam silikon. Chyba :mrgreen:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pszczołowaty napisał/a:
polecam islandzki kryminał "W Pułapce"
Obejrzeliśmy z zaciekawieniem pierwszy sezon - bardzo fajny klimat. Ale drugi próbowaliśmy chyba 2 czy 3 razy zacząć i jakoś nie wciągnęło. Może jeszcze raz spróbujemy :-P
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
A ja łoję już 6. sezon "Seinfelda". Niby serial o niczym, ale ile się dzieje!
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
rysiekll napisał/a:
A można by z tego zrobić małe, serialowe arcydzieło

No może rzeczywiście trochę rozciągnięte, zwłaszcza drugi sezon ale golizna mi akurat nie przeszkadzała :-P
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Iza, dajcie mu szansę, rozkręci się. Pamiętam że do Breaking Bad podchodziłem chyba też 4 razy :mrgreen:
Nie zauważyłem, że ten serial był wspomniany kilka postów wyżej :oops:
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
bbartlomiej napisał/a:
Bardzo polecam Counterpart - super klimat, atmosfera. Bardzo dobra gra aktorska
Pierwszy odcinek obiecujący
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kytutr napisał/a:
łoję już 6. sezon "Seinfelda".

Przez Ciebie ruszyłem z pierwszym sezonem. Faktycznie przyjemny przerywnik w czynnościach życiowych.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Zacząłem oglądać Fundację. Zmęczyła mnie, rozczarowała, skończyłem na trzecim odcinku. Chyba miałem zbyt duże oczekiwania.
Arcana - nigdy nie grałem w LoLa, przez co ponoć mam uboższy odbiór, no może... PLastycznie bardzo mi się toto podoba (to jest animowane), historia z gatunku wciągających, ogólnie do obejrzenia.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
fuen napisał/a:
Zacząłem oglądać Fundację. Zmęczyła mnie, rozczarowała, skończyłem na trzecim odcinku.
Hmmm. Czytałem, że scenariusz nie trzyma się pierwowzoru. Dodając do tego Twoją opinię i fakt że to tv jabłuszkowa, to chyba szybko nie obejrzę... A czekałem :-|
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Ale moją opinią proszę się nie kierować, możemy mieć różne oczekiwania, różną bazę odniesień, różne gusta i przez to różny odbiór. Warto chociaż spróbować. Gdybym się kierował opiniami innych, to nigdy nie obejrzałbym "Euforii" Wyrypajewa czy "Promienia".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach