zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
A oglądał ktoś z Was Avenue 5 na HBO? Krótkie, coś koło 25 minut, odcinki z (jak to określa moja lepsza połowa) wertykalnym humorem. Ze względu na słownictwo (ale wg mnie trafnie i naturalnie umiejscowione) raczej nie dla dzieci. I dodatkowo gra dr House ;-) jedną z głównych ról.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Obejrzeliśmy The Valhalla Murders (dla wielbicieli skandynawskich kryminałów będzie ok) i szukamy czegoś nowego.

[ Dodano: 2020-03-18, 17:06 ]
pszczołowaty napisał/a:
tref, a Line of Duty oglądaliście? Kończę pierwszy sezon, wciągnął :)
zerkniemy! Dzięki!
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
tref, Dobrze mi się go ogląda (zasługa Mr. Rabbita ) ale ta poprawność. Ech ;)
Nie służyłem w brytyjskiej policji ale czasami odnoszę wrażenie, że kobiety w jednostkach "szturmowych" jeszcze w dodatku dowodzących akcjami to lekkie przegięcie, lub proporcje wśród zatrudnionych w komisariatach kolorowi - biali. Czasami to wygląda groteskowo ;) Właściwie gdyby nie to dałbym chyba 9/10

[ Dodano: 2020-03-20, 19:54 ]
Ale w Chronicles Of Frankenstein na początku XIXw. śledził w Londynie złoczyńców czarnoskóry oficer Policji, więc wszystko jest możliwe ;)
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
Line of Duty nas wciągnął, dzięki!
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
The Outsider nawet , nawet (mimo, że moim zdaniem King ma wyjątkowego pecha do ekranizacji) całkiem fajnie się oglądało. Szkoda jedynie, że całość nie jest reżyserowana przez jednego człowieka (co da się niestety zauważyć). :roll:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
mr.ra66it napisał/a:
czy "Russain Doll".

:idea: :?: :!: Chyba obejrzę jeszcze raz... coś dla innych :-P
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
pszczołowaty napisał/a:
mr.ra66it napisał/a:
czy "Russain Doll".

:idea: :?: :!: Chyba obejrzę jeszcze raz... coś dla innych :-P

Czasem coś dziwnego/dziwacznego oglądam. Tak mam. :mrgreen:
Są dostępne pierwsze odcinki 3-go sezonu "Westworld". "Gwiazda szeryfa" - jestem w trakcie 1-go sezonu.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Hmmm... Oglądaliście "Orphan Black"? Nic nie mogę znaleźć na netflksie? :-?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja oglądam serial o miłości. Hiszpański, bohaterki serialu noszą fajne majtki. I jeszcze dobra muzyka. Kto odgadnie tytuł?
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
pszczołowaty napisał/a:
Hmmm... Oglądaliście "Orphan Black"? Nic nie mogę znaleźć na netflksie? :-?

Ja właśnie kończę piąty sezon. Na Netflixie polskich napisów i lektora od 4 sezonu brak.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Szpajchel, "Dom z papieru"?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kytutr, tak jest. O, i jeszcze kibelki mi się podobają. Bardzo porządny zakład poligraficzny. Zacząłem drugi sezon i jeszcze się nie zraziłem :-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
kojut, Wygląda na to, że u nas wszystko jest ok, wszystkich odcinków nie sprawdzałem
szpajchel, Zabierałem się do niego jak pies do jeża ;) Może mnie jeszcze najdzie... czasami tak jest, potrzeba czasu :mrgreen:
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Będąc wielkim anty fanem polskiej kinematografii z założenia omijam szerokim łukiem rodzime produkcje. Korzystając z siedzenia w domu przyłączyłem się do oglądania Watahy (od 3 odcinka). No no, w końcu coś, co nie wygląda na polską produkcję. Jestem szczerze i mile zaskoczony jakością tego serialu. Zarówno od strony artystycznej (tu zawsze nasze produkcje najbardziej kuleją, jakbym oglądał teatr w gimnazjum) jak i od scenariusza (jest intryga, nie ma rażących banałów).

Ale największy plus leci za muzykę. Jestem absolutnie zauroczony. Idealnie wstrzela się w mój klimat. Szkoda, że tak mało mamy słowiańskich klimatów w takim stylu. Nie ma wstydu.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marooned, nam dodatkową przyjemność przy oglądaniu Watahy sprawiało rozpoznawanie miejsc, budynków itd., które znamy.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
"Ślepnąc od świateł" - nie jestem przekonany do polskich seriali, ale ten mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Polecam
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
szpajchel, "Szkoła dla elity" też hiszpański :mrgreen: Całkiem fajnie się to oglądało :mrgreen:
Marooned, Dwoma pierwszymi sezonami Watahy byłam zachwycona.... przez trzeci nie przebrnęłam :roll:
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Obecnie nadrabiam rodzime produkcje (pomimo sporego urazu do naszej kinematografii) i śmiało mogę polecić serial Zasada Przyjemności (chociaż tak nie do końca polski). :roll:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Skończyłem oglądać Dom z papieru. Pierwsze dwa sezony moim zdaniem świetne, dwa kolejne już znacznie mniej. W trzecim i czwartym akcja strasznie kica po czasoprzestrzeni. Jeśli powstanie piąta część, to jak nic będą uwalniać Alicję z jakiejś więziennej porodówki, a pielęgniarzem będzie ta menda, Arturo :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Ooo jest drugi sezon After Life, chyba sobie zrobię przerwę od klonów ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach