quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Koteki, 100-tka mi się podoba za wieloznaczność. Młodość odchodzi do Hadesu... Schodkami. 103 również jest ładne.
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Kotek, przyznaj się to Ciebie dzisiaj przyłapałem z ukrycia :)
http://lh5.ggpht.com/_QRc.../IMGP6261ok.jpg
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Pudło :lol:
Łatwo mnie rozpoznasz w tłumie - duże, z łysą pałą, zwykle jakiś wojskowy ciuch i często (lipny) identyfikator na szyi...



 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Pudło :lol:
Łatwo mnie rozpoznasz w tłumie - duże, z łysą pałą, zwykle jakiś wojskowy ciuch i często (lipny) identyfikator na szyi...

ale za to jaka koszulka z kultowymi sąsiadami :mrgreen:
czy można u Ciebie taką zamówić ?
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
fotostopowicz, niestety, nie sprzedaję tych koszulek. Swoją kupiłem w Ośrodku Czeskim (Warszawa, Marszałkowska 77). Ostatnio rzuciłem okiem na ich wystawę - była dostawa Krecików, w rozmiarach od kieszonkowego po niemal mój :mrgreen:
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
Lipny identyfikator powiadasz :) tak z ciekawości, przydał się kiedyś do czegoś ?
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Kiedy zakładam ten identyfikator, robię się nieco bardziej bezczelny / odważny, ot co.
A swoją drogą dzisiaj po raz pierwszy zaliczyłem delikatny ochrzan za pstrykanie na ulicy. Fotografowałem jakąś pannę, która miała niewiarygodnie elastyczne obcasy, wyginające się niemal 90 stopni na boki. Przystawiłem aparat do oka i w tej chwili usłyszałem od innej dziewczyny, że to bardzo niegrzeczne... I to wszystko - chyba niewiele problemów jak na ponad rok zabaw w fotografię uliczną.
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
To spróbuj zrobić zdjęcie pani która w kąciku przy McDonaldzie sprzedaje kwiatki :) powodzenia :D:D żeby nie było wątpliwości to chodzi o tą z lewej strony :)
http://lh6.ggpht.com/_QRc...cfcb4f3b840.jpg
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Wiem o czym mówisz Ex3 - nigdy nie przymierzałem się do sfotografowania tej kobiety, ale nieraz przechodziłem koło niej z aparatem na szyi i widziałem jej złowrogie spojrzenia - coś zwykle pod nosem bąkała też. Druga taka osoba na Marszałkowskiej regularnie spotykana to sprzedawczyni pumeksu - jest spostrzegawcza i krzyczy gdy skieruje się aparat w jej stronę.

A z innej beczki - jakiś czas temu pokazałem foty z inscenizacji walk o Klasztor Zmartwychwstanek i pojawiła się wtedy sugestia by na jednej z nich podmienić tło. No to zrobiłem taką podmiankę.


108.

 

Kamil_Ch  Dołączył: 25 Paź 2009
108. ciekawy efekt :]
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Kilka ulicznych fotek z ostatnich dni...


109.





110.





111.





112.





113.

 
martinnezzz  Dołączył: 18 Lip 2009
112 bardzo mi się podoba, świetne, szkoda że nie ma więcej dołu kosztem góry, ale i tak bardzo dobre.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Koteki, przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać. :oops:
Ad.108 Przejścia są zbyt ostre. Wydaje mi się, że tu trochę lepiej to wygląda:
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Dzięki Pentagram - masz rację - w Twoim wydaniu lepiej wygląda ten obrazek. Pozdrawiam :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach