gilotyna  Dołączył: 13 Lut 2009
[gilotyna] prace własne - pierwsze potyczki
witam.
zatem bede wystawiał od czasu do czasu jakies swoje prace, jest to powiedzmy początek zetknięcia się z opiniami, oraz pierwsze tego typu publiakcje, wystawione na krytykę, z której chcę wyciągnąc wnioski do dalszego samorozwoju.
zdjęcia będe opisywał numerami, od 1 do .... itd.

wczorajsze zmaganie się z portretem, jest to mój debiut w tej dziedzinie oraz foto NR .1.



 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Za.
Ostre.
Światło.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Z jednej strony za ostre światło a z drugiej widać jego niedostatki (patrz np na oczodoły). Za silny kontrast, brakuje miękkości. Źle doświetliłeś modelke.
 

gilotyna  Dołączył: 13 Lut 2009
FOTO NR 2.

inne ustawienie świateł, inne spojrzenie.

 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Zdecydowanie zbyt widoczna faktura skóry,białe tło jeszcze bardziej to potęguje.
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
gilotyna napisał/a:
FOTO NR 2


za miękko ;p
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Na 2 ostrośc chyba poszła na palce. Poza tym nieprzyjemna poza jak i mina modelki, Sorry ale takie mam odczucie.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
1. chyba tylko boczne swiatlo ustawiles ze oczy sa w cieniu no i twarz sie swieci. Ja twarz bym troche wygladzil jesli lubisz glamurowate
2. za malo wyostrzone
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
1 - nie bardzo podchodzi mi takie twarde światło w portrecie, cienie są zbyt kontrastowe i nie ma tutaj fajnego klimatu, przydałoby się też jakieś doświetlenie twarzy, żeby nie było tak dużych cieni wokół oczu 2 - zdecydowanie nieostre. Na obu zdjęciach przydałoby się jakieś tło zamiast bieli, która bardziej pasuje mi do zdjęć stock lub packshot.
 

gilotyna  Dołączył: 13 Lut 2009
3. foto weselne, pentacon 1.8/50 bodajże na pełnej dziurze, wiem ze suknia przepalona ale mysle ze to chyba bardziej na plus dodaje klimatu. troszke bałaganu na horyzoncie,
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
gilotyna napisał/a:
pentacon 1.8/50 bodajże na pełnej dziurze

to jest pełna dziura :?: :shock: z taką GO, praktycznie aż po nieskończoność (jakiś komin, czy kawałek kopalni się tylko nie załapał)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach