Luk4sPL  Dołączył: 14 Sty 2009
  [Luk4sPL] Oceniajcie i komentujcie...
Będę wrzucał po 5 zdjęć co jakiś czas. Zapraszam do oglądania, mile widziane komentarze :-)

1.


2.


3.


4.


5.

 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Za dużo zdjęć. Niewygodnie.
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
Co do 1. Nie rób nam tego. Nie dawaj jednego/kilku elementów kolorowych i reszty czarno-białej.
 

Luk4sPL  Dołączył: 14 Sty 2009
6.


7.


8.


9.


10.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Te nocne zdjęcia złe nie są, ładnie obrobione. Choć brakuje im tzw "pazura", nie zapadają zanadto w pamięć. Ale samo wykonanie bardzo dobre.
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
Czarno-białym zdjęciom z kolorowymi elementami mówimy głośne i wyraźne nie :-D ;-)

4 mi się podoba. Na tej drugiej serii kolory wyszły Ci bardzo przyjemnie.

Pozdrawiam
Buczo
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Buczo napisał/a:
Czarno-białym zdjęciom z kolorowymi elementami mówimy głośne i wyraźne nie :-D ;-)


Zgadzam się w 100% i nazywajmy rzeczy po imieniu, takie zabawy to kicz.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Całkiem fajne są te fotki nocne, ale w mniejszym stopniu przypadają mi skośne ujęcia na zdjęciach 6 i 8.
 

Luk4sPL  Dołączył: 14 Sty 2009
Poprawione, dzięki ;-)


11.


12.

Taka zabawa kolorami i cieniami :-)

Trochę fotek niePentaxowych :-)

13.

Tutaj specjalnie miniaturka, panorama robiona z ręki. Dół ucięty "dzięki" kratkom na tarasie widokowym.

14.


15.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Widzę tylko miniaturkę 13
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Są błędnie podlinkowane, poprawiłem 14 - resztę powinien poprawić Luk4sPL.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
11 bardzo przyzwoita
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Też mi się podoba 11, ale 12 też ma coś w sobie. Dla mnie jednak trochę zbyt silna winieta wyszła.
 

Luk4sPL  Dołączył: 14 Sty 2009
Co do 12, to wiem, ale jak winieta byla mniejsza, efekt byl troche gorszy. Dzieki za komentarze, jutro lub pojutrze nastepne 5 fotek :-)
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
11 bardzo fajne, chociaż moim zdaniem możnaby ciaśniej bez bólu dla całości, 14 bym sobie podarował tak samo jak 15. W 12 przeszkadza mi totalne zaniebieszczenie, ale może to tylko ja.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
12 mroczna, 13 niezła szkoda, że takie małe.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
11 - to jednocześnie lekko prześwietlone jak i mocniej nie doświetlone. Ten dół stanowiący podłogę poprzez zbyt ciemne miejsca dużo traci. Gdyby to poprawić powiedziałbym, że udane zdjęcie.

12 - krzywy horyzont i to bardzo. balans bieli totalnie zawalony, Nierównomierna winieta, której nie rozumiem, za szerokie w stosunku do wysokości przez co pogłębia odczucie klaustrofobii, przepał u szczytu kadru. To zdjęcie miało szanse stać się najlepszym z całej serii ale tylko po poprawieniu powyższego. Dym sprawia wrażenie trąby powietrznej i dzięki temu cała siła zdjęcia skupia się na tym motywie.

13. zdjęcie szare a nie bw, brak wystemplowania paprochów przez co dodatkowo widać, że kleiłeś z 3 fot., a najgorsze jest to mleczno szare niebo. I też gdyby poprawić te rzeczy to zdjęcie będzie dobre. Czyli kłania się obróbka :mrgreen: . Ale potencjał już jest.

14 i 15 mimo, że z serii zdjęć familijnych to cierpią zwłaszcza na słaby kadr. Dodatkowo to bw jest znów szare. Obróbka do bw nie jest tak banalna jakby się to mogło wydawać i istnieje kilka metod na jej uprawianie. Poczytaj o tym w necie, na pewno coś znajdziesz.

pozdrawiam i się nie zniechęcaj :-B
 

Luk4sPL  Dołączył: 14 Sty 2009
Cytat
13 niezła szkoda, że takie małe.


Myslalem ze 2170px × 657px styknie :-)

Dzięki za krytykę ;-) Co do panoramki, to dopiero pozniej zauwazylem ze rzeczywiscie sa plamy (brudny obiektyw :/). Ta zwinietowata fotka to eksperyment bo panorama zupelnie nie wyszla, dlatego postanowilem sie nia pobawić ;-) Mowie, fotki robie od niedawna, stad niekiedy bledy.
Pozdrawiam.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
11 git jest,
a 12 trochę zwinietowana jak z łomo, ale właśnie ta też mi się podoba :-)
 

Luk4sPL  Dołączył: 14 Sty 2009
  Kolejne fotki
16.


17.

Tylko te reklamy, ehhh... :-/

18.


19.


20.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach