fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
12
jakiś kotek mi się przyplątał

 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
uszko przyciete i nogi, za ciasno na całego kotka za szeroko na portret no i siedzi w samym centrum, mysle ze to nie było do konca przemyslane
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
13 tak trochę powakacyjnie

 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Obrazki w moim typie więc do dzieła.Kadr fajny,może korzystniej byłoby troszeczkę więcej nieba(szkoda,że słoneczko nie świeciło).Linia horyzontu krzywa,dokładnie wyskoczyła beczka(do załatwienia w PS-ie===>korekcja obiektywu).Podoba mi się jak wyszła woda,bardzo naturalnie.Drugi falochron,czerwona bojka i ptaszek na horyzoncie mz.raczej zbędne(stemplem go).
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
andrzejb, dzięki.Właśnie sobie doczytałem, jak "skasować" beczkę. Jutro będzie poprawione.Twoim zdaniem czerwona bojka przeszkadza? Może wyleci. Jak i ptaszek. Natomiast kamory zapewne zostaną.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ja bym to zdjęcie widział w kwadracie kosztem prawej strony z ptakiem.
Jak Andrzej wspomniał horyzont do prostowania, ale koniecznie bojka musi zostać i kamory :mrgreen:
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
14 trochę wrocławskiej architektury z pozdrowieniami dla kolegi White

 

wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
Pewnie zaraz krzykną wszyscy, że nudno, ale mi się takie pocztówki podobają ;-)
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
wojtek_c, dzięki
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dokładnie, pocztówka jak się patrzy :-B Według mnie Twoje najlepsze foto tutaj pokazane :-) . Dzięki za pożyczkę energii ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
fosgen, no sorry, ale przy zdjęciu Adama to to Twoje jest słabe. Nie taki kadr, z prawej jakby pionu nie trzymało. Tak więc do White'a jeszcze Ci brakuje, i to widać.
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
matb, spokojnie. To nie ma być wyścig. A od Adama mam nadzieję się jeszcze pouczyć. I nie tylko od niego. I jeszcze coś z wczoraj

15. Budowla nadodrzańska





Acha, i odrobinę zmieniona wersja 14-ki.



Nie piszę, że poprawiona, bo jeszcze sporo pracy nad samorozwojem przede mną. :-)
 

hase  Dołączył: 10 Sie 2008
14 v2 jak dla mnie lepsze niż pierwsza wersja. 15 jest dla mnie jakaś taka zbyt hdrowata.
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
hase, dzięki.Pewnie do 15-ki jeszcze raz przysiądę.Zobaczę,co mi się uda "spłodzić" w drugim podejściu.
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
15. - 2. jakaś taka "sztuczna" (za dużo HDR?) ?
14. - 4; 14.(bis) - 3. Zmieniona (?) wersja jakoś mi nie pasuje. "Oryginał" zdecydowanie lepszy :)
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
Rafi napisał/a:
15. - 2. jakaś taka "sztuczna" (za dużo HDR?) ?

to nie HDR. Pewnie popełniłem jakieś karygodne błędy przy obróbce.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
15.
Rafi napisał/a:
jakaś taka "sztuczna"
Chyba za sprawą zbyt długiego naświetlania woda nabrała tej sztuczności.Na normalnym czasie chyba będzie wyglądać lepiej.Zauważ,że przy f/22 wyskoczyły paprochy na niebie,przy takich f to matryca musi być nieskazitelnie czysta albo korekta w PS-ie.
14.Druga wersja korzystniejsza(obiekt nie wali się na plecy tak jak to ma miejsce w pierwszej wersji).
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
popracowałem na Uniwerkiem.Mam nadzieję,że tym razem lepiej

 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Poprzednie jak dla mnie było lepsze. Przygasiłeś kolory a to one są najciekawsze w tej fotografii i mam wrażenie, że "sprasowałeś" od boków to zdjęcie.
 

fosgen  Dołączył: 25 Lis 2008
DeKa, faktycznie, może się nadmiernie rozpędziłem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach