Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Gitara basowa
Hej

Wrzucam w imieniu bracika, uzbierał sobie na wymarzoną gitarkę i go kryzys trzasnął, tzn. sprzęt podrożał i cyferki w cenach typu 2300 zamieniły się miejscami i jest 3200 niemalże

Celuje w jeden z 2 modeli i pewnie nie zdecyduje się aż nie obmaca, no chyba że ceny się rozjadą wtedy czynnik ekonomiczny pewnie pomoże mu podjąć decyzję

Ibanez BTB 675
ESP LTD F5-E


tylko teraz problem żeby to dopaść i żeby nie kosztowało jakoś dramatycznie dużo, więc jak macie jakieś sklepy, do których można dzwonić i pytać o dostępność to będę wdzięczny.

Przy okazji po sfinalizowaniu transakcji będzie pozbywał się Mayonesa B-5, prosty zadbany model służył mu przez kilka lat.
 
Disintegrator  Dołączył: 06 Lut 2008
zadzwon do :

MINISTERSTWO ROCK'N'ROLLA
ul.Batorego 18 lok.215
02-591 Warszawa
pn-pt 10:00-18:00

DEPARTAMENT GITAR
Artur Kempa
tel 606-745-965


Arturo pare lat sprzedawal u Holdysa, przemily gosciu, na bank pomoze.
A i muzykiem jest zacnym.


Pozdrowienia dla brata od kolegi po "fachu"
Ja na Stringrayu latam

 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
uuk dzięki za kontakt ;) i pozdrowienia!
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
O! Więcej basistów na forum!

Ja gram na Spectorze Rebop 4. Mam też starego GMR Bassforce 5. Niedawno przeszedł renowację u GMRa i teraz jest prawie jak nowy. Właściwie miałem go sprzedać, ale jakoś nie mam serca. Niemniej gdybyś był zainteresowany lutniczym wyrobem polskiego rzemieślnika zamiast tych dwóch azjatyckich propozycji, to możemy pogadać.
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Dzięki za wskazówki ;) Stanęło na



Sprzedawca miał jedną niesprzedaną i trzymała cenę ze starego kursu euro :) elektronika z tej klasy co bracik szukał, "body" i mechanika z modelu Prestige, oferta trafiona zupełnym przypadkiem

A ten MusicMan miodzio, ale to marzenie bracika na razie, GMRa ma mąż mojej sis, też klasa sprzęt
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Alyjen napisał/a:
Sprzedawca


Maczos? ;-)
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Tajest ;)
 
Disintegrator  Dołączył: 06 Lut 2008
Sympatyczny ten Ibanez! Mam nadzieje ze braciak bedzie zadowolony.

Popatrzylem sobie wlasnie po cenach i :shock:

Podrozalo...

MM kupowalem ze 3 lata temu, fakt ze uzywke, no i na moje granie to jest przerost formy nad trescia, ale jakos tak mi sie dobrze na nim gralo, ze postanowilem zaszalec ;)
 

Alyjen  Dołączył: 31 Sie 2008
Sprzęcik oblatany ;) jak wpadnę na jakiś konkretny pomysł i znajdę miejsce to sobie urządzimy z bracikiem sesję a teraz wrzucam kilka strzałów na szybko






Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach