xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
[xolox] Gniot@xolox :)
jak w temacie :) mam do was wielką prośbę nauczcie mnie robić zdjęcia :) z góry dzięki :)
1.B2 bomber (zabrakło dłuższej ogniskowej).

2.Q2 DOMEK tego MIŚKA ! :-B

 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
xolox, jedynka fajna, wcale nie zabrakło ogniskowej - właśnie tak jest dobrze. Choć jeśli ma być "bomber" to może powinien się znajdować w górnym, a nie dolnym rogu? A dwójka taka sobie. Nic szczególnego, nic wyjątkowego, nic ciekawego. I chyba nie zaszkodziłoby działkę więcej światła dodać.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
xolox napisał/a:
mam do was wielką prośbę nauczcie mnie robić zdjęcia :)
A ja amator jestem i Mi się podoba.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Jedyneczka bardzo fajna. Ale na drugim jakoś przeszkadza mi lekko to drzew(dokładnie pień). No i jakoś tak mało kolorowa;)
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
xolox napisał/a:
Hatka puchatka

Słownik w rękę, please.
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Dwójka na plus wg. mnie, niby nic ale jednak jakoś połączone w całość, drzewa ładnie ograniczają kadr, tylko tę lampę bym przewrócił.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Wito76 napisał/a:
xolox napisał/a:
Hatka puchatka

Słownik w rękę, please.


To polskie forum, parzausta? :-P
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
 
Teraz może być :)? mam nadzieję :)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
1nka nie mój styl ale 2jka mogłaby być znacznie lepsza gdybyś kadrując nie wciągnął w obszar zdjęcia tych drzew po bokach (ihmo).
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
1 za dużo tego niebieskiego moim zdaniem. nic to nie wnosi a wręcz odwrotnie sprawia, ze zdjęcie staje się nieciekawe.
2 za ciasny kadr i troche za ciemne. mi porzeszkadzają te czarne drzewa po bokach.
życzę powodzenia w dalszym foceniu.
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Jako że aparat jest na urlopie dziś wysłałem go na urlop :D
Dodam coś z szuflady :)
3. Hello Moto

4. Polish Taxi :) to tak 4 fun

 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Motorek jak motorek, widać, że w ruchu ale nie urzeka. Przepały na kombinezonie drażnią dość mocno moje oczy ;-) . Za mało kacji na tej focie, nie mogłeś uchwycić jak przeskakuje jakąś hopę (chopę, jakkolwiek się to pisze :mrgreen: ). A subaru uchwyciłeś zupełnie nie oddając blasku tego auta, zwłaszcza koloru. To auto wywołuje drżenie członków u fanów rajdów a Ty zupełnie pozbawiłeś tę brykę duszy. By to poprawić spróbowałbym pobawić się w PS w zakładce MAtch color a tam dodałbym Luminance by wydobyć lustra nieco z tego boskiego niebieskiego lakieru :mrgreen: . Kadr fury też jest słaby moim zdaniem.
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
Faktycznie... 1 fajna (choć gdyby były poniżej jakieś głowy do bombardowania, to lepiej by to się prezentowało ;) ) a co do Subaru, to j.w.
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Po przerwie (stop) dodam coś (stop) bardziej portretowo (stop)
5.

6.


Dziwna ta kompresja na Picasie.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
5ka jak na pierwsze próby w portrecie zła nie jest. Od strony obróbki zbyt szaro. Brakuje kontrastu i lekko wyostrzenia. Ładna pani.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
Moim zdaniem bardzo przyjemne portrety. Gdyby na portrecie 6 oczy znalazły się w 1/3 wysokości kadru, wydaje mi się, że byłoby ciekawiej.
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Dzięki :) myślę że kiedyś jeszcze cyknę jej kilka zdjęć :)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Podobają mi się portrety, nie wymuszone i naturalne, ładna modelka.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach