wykrecik  Dołączył: 25 Lis 2008
ostatnie mi się podoba.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Cały urok zdjęcia z teatrem dla mnie polegał na kolorowych plamach, fajne kadrowo 16 i ten Mig 29 - zdjęcie bw trochę w stylu lat 60'. Najlepsze ostatnie - przypomina trochę pionki na szachownicy - fajne zdjęcie.
 

Macky  Dołączył: 28 Lis 2008
Ostatnie najciekawsze jak dla mnie. No i szkoda, że z kamieniczki czegoś więcej nie wyciągnąłeś.. Samoloty tylko na chwilę przyciągnęły moją uwagę, ze względu na moje stare zainteresowania, ale tematy ujęte nieciekawie i bez charakteru. Wyróżniłbym jedynie 1 i 3, chociaż gdyby wyrzucić rozpraszające "śmieci" w tle, byłoby o wiele lepiej (obciąć prawą stronę obu zdjęć).
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
bede musial popracowac nad zdjeciami samolotow, gdyz tematyka lotnicza dosc mocno mnie interesuje i fajnie by bylo gdyby zdjecia rowniez byly interesujace ;-) patrzac na zdjecie miga-29 widac ze czasem wystarczy troche sie pochylic, lekko przekrzywic kadr a zdjecie nabierze pewnego dynamizmu

dzieki za oceny :-B :-B pozdrawiam
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
25 super. To zdjęcie ma coś w sobie. Kompozycja i klimat naprawdę bardzo dobre.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
25 dobre zdjęcie. Trochę bym jeszcze nad nim popracował np by wydobyć z niego trochę więcej szczegółów ale i tak jest duży postęp.
 

kndr  Dołączył: 04 Lip 2007
25 - świetny kadr - bardzo mi się podoba :) Poza tym widać geometrię i ruch. Wszystko pięknie się ułożyło. Gratuluję :)
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
ciesze sie ze ostatnie sie spodobalo :-)

niestety w ostatnim czasie nic nowego nie fotografowalem, za to probowalem zglebic tajniki obrobki zdjecia...

tym sposobem udalo mi sie wydobyc troche ze zdjecia ktore juz kiedys pokazywalem, pozwole sobie zamiescic je ponownie...

7b.


takie cos jeszcze wygrzebalem...

26.



bawiac sie obrobka udalo mi sie nawet wydobyc w pewnym stopniu fakture siersci pieska ze zdjecia 25.

pozdrawiam

[ Dodano: 2009-04-24, 18:53 ]
witam ponownie po dluzszej przerwie :-)

bedac ostatnio w Krakowie nie moglem sobie odpuscic wizyty w muzeum lotnictwa polskiego i sfotografowania nowego eksponatu jakim jest F-104 Starfighter

27.


pozniej moze dorzuce cos wiecej

pozdrawiam szymon

[ Dodano: 2009-04-27, 21:52 ]
28.


[ Dodano: 2009-04-28, 20:17 ]
29.


pozdrawiam
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
25 dobre
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
30.
Bocian wylądował ;-)


a tak sie spytam... co sadzicie o zdjeciu 28? mi jakos przypadlo do gustu, ale jestem ciekaw waszego zdania...

pozdrawiam
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jak dla mnie 28 byłoby chyba całkiem fajne, gdyby:
- słońce nie stało się wielką białą dziurą
- nie byłoby tej trawy w kadrze (jednej i drugiej, ale ta z boku bardziej knoci)
- pozbyłbyś się z kadru tego iglaka. Albo przynajmniej poza GO go usunął.
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
o ile trawa w kadrze nawet mi nie przeszkadza, to slonca mi faktycznie szkoda ;-)

tutaj chyba wyglada to lepiej pod tym wzgledem...
31.


[ Dodano: 2009-05-01, 23:40 ]
32.


[ Dodano: 2009-09-07, 17:49 ]
witam :-)

dorzucam pare nowych zdjec,

33.


34.


35.


bylbym wdzieczny za kazda rade a takze prosilbym by ktos swoim postem podniosl moj watek do gory :-P
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Mówisz i masz,a samolociki ładne.
 
paweł p  Dołączył: 20 Lis 2008
Bardzo ładne, szczególnie 33, tylko bym schował tą tabliczkę sprzed przedniego koła.
Intryguje mnie gdzie byłeś robiąc zdjęcie 35, :?:
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
co ciekawe stalem na ziemi, a samolot lecial stosunkowo wysoko :-) czasami podczas lotu samolotu wszystko sie ladnie ulozy i w efekcie wyglada to jakby zdjecie bylo robione z poziomu lotu. mam jeszcze jedno podobne jesli znajde to pozniej dorzuce

andrzejb, dzieki za pomoc :-D
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
33 mi bardzo pasi.
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
seele napisał/a:
przód auto oddalał się od tego obszaru więc jest bardziej nieostry.


Dodatkowy wpływ na ostrość ma sposób panoramowania. Po niebieskiej linii na torze fajnie widać jaki wpływ na rozmazanie, ma równe albo mniej równe prowadzenie aparatu ;-)

prawie poziomo:



lub poziomo z piwotem:
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
ladne panoramowanie, widze ze dluga nauka przedemna ;-)

jeszcze jedno zdjecie, wybaczcie monotematycznosc, ale tematyka lotnicza najbardziej mnie pociaga.

36
C 17
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Jacek S, a o co chodzi w takich wyścigach za motorem? :shock: :-) Serio pytam.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Stawiam na tunel aerodynamiczny, ale pierwszy raz to widzę. :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach