andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Dobra robota.Fajne kolorki.Różyczka na białym tle to mi jakoś nie podchodzi,na reszcie miło powiesić oko.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
tatsuo_ki napisał/a:
ze tak podpytam mala tajemnice - oswietlenie, to jakies dodatkowe mialas, czy tylko wbudowany/nakladany flesz?

zdjęcia robione bez flesza i dodatkowego oświetlenia, tylko za tłem było okno.
Pozdrawiam i dzieki za komentarze.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Bardzo ładne zdjęcia ładnej róży - dam kolejność 5,. 6, 7 i 8. Na 7 przydała by się trochę większa GO.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
9.


10. chyba coś poszło nie tak jak powinno;)


komentarze mile widziane;)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ładnie wyglądają te kwiatki, szczególnie przedostatni tulipan, piękne światło i kolory mz.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
9. fajna moim zdaniem. Nie znam się na takim rodzaju fotografii, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby troszkę niżej kadrować. Ale to tylko takie moje odczucie. :-)
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
9.Ładny tulipanek,fajne światło,dobre kolory,przyczepiłbym się kadrowania(wg.mnie za dużo wolnego miejsca po prawej stronie kadru).
10.Wygląda na przypadkowy pstryk.
 
don_ortalion  Dołączył: 05 Gru 2008
Bardzo ładne zdjęcia. Cukrowana różyczka najbardziej mi się podoba.:)
Mam pytanie. Jaki obrabiasz swoje zdjęcia? Ja w swoich za cholerę nie mogę uzyskać takiej ostrości i kolorów.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
don_ortalion napisał/a:
Bardzo ładne zdjęcia. Cukrowana różyczka najbardziej mi się podoba.:)
Mam pytanie. Jaki obrabiasz swoje zdjęcia? Ja w swoich za cholerę nie mogę uzyskać takiej ostrości i kolorów.

zdjęcia troszke w PS poprawiam, minimalnie wyostrzam po zmniejszeniu. A co do kolorów to tylko poprawiam poziomy w PS.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
9 kadr pod kwadrat
10 troszkę za dużo tego przepału :-B
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
jako, że wszyscy sugerowali inne kadrowanie przy 9. zdjęciu. Zamieszczam oto takie:
11.

no i może jeszcze jedno takie.
12.


Dzięki wszystkim za komentarze i wskazówki;)
:-)
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
widać, że się starasz i myślisz czyli wszystko jest na dobrej drodze
generalnie to nie są moje tematy
popracuj nad światłem bo wydaje mi się, że w tego typu fotach to jest 99% tematu
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Moim totalnie amatorskim zdaniem zdecydowanie lepiej.Czekam na następne kwiatki.
 

Macky  Dołączył: 28 Lis 2008
Moim skromnym zdaniem różyczki lepiej się prezentowały od tulipanków. Chociaż na 12. jest bardzo wiele zmysłowości, a byłoby jeszcze więcej gdyby nie jasne tło.. ale jest środek nocy, wiec mogę się mylić ;)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
dzięki wszystkim za komentarze jak tylko będzie okazja dodam kolejne kwiatki.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
11 w kwadracie duuużo lepiej.
12 też bym wrzucił w kwadrat i dodał trochę więcej światełka, na tyle więcej by tło było przepałem czyli wystarczy podciągnąć Levelsy.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Ostatni tulipan ładnie doświetlony - podoba mi się :)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Tym razem nie kwiaty, ale takie oto zdjęcie. Może obróbka troche przesadzona. Miało być B&W. A wyszło jak wyszło. Co o tym sądzicie?
13.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dla mnie zdecydowanie za szaro. W PS zaleciłbym użycie Gradient map do zrobienia dobrego BW :) .
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
12 przyjemna, ładne światło. Niestety 13 mi się nie wyświetla.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach