carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
White napisał/a:
Niestety 13 mi się nie wyświetla.

hmm... ja 13. widzę, czy jeszcze ktoś nie widzi?
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Teraz widzę.
Konwersja trochę nie do końca dobra, za mało czerni.
Kadr natomiast podoba mi się.
 
sushe  Dołączył: 27 Mar 2008
z kwiatków podoba mi się 11 i 12
w 13 obróbka do lekkiej poprawy i będzie dobrze
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
dzięki za komentarze. A może ktoś da małą podpowiedź jak to jest z tym B&W? Może jakiś link gdzie mogę poczytać jak to się poprawnie obrabia.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Dzięki za linka, na pewno się przyda.
Oto kolejne kwiatki;)
14.

15.

16.

17.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
proponuje otworzyc biznes ze sprzedawaniem zdjec na pierwsze strony zaproszen, kartek, folderow itp., itd. oczywiscie nie mowie tego z przekasem, lecz z troska o jakosc wymienionych przeze mnie itp., itd., bo gdy tylko zaczniesz umieszczac swoje zdjecia na powyzszych, obroty zdecydowanie powinny wzrosnac :)
zdjecia plastyczne, dopracowane kolorystycznie i dajace ogromna nadzieje, ze i moj kit sie kiedys na cos przyda... :)

p.s.
troche 16. przepastelowane, ale jesli ktos widzial film "Między piekłem a niebem" (What Dreams May Come) z Robinem Williamsem, to skojarzy taki zabieg artystyczny.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Pięknie pokazujesz te kwiatki kolega wyżej dobrze radzi.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
14 i 16 najlepsze a zwłaszcza 16. Na pozostałych z tej serii brakuje mi deko światełka. Ale 16 wyszło bardzo uroczo.
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Dobre. 14 nawet bardzo.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
 
18.

19.


:-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Róża fajna.
19 podoba mi się kadr i zestawienie kolorów.
Na wiosnę to się chyba nieźle rozkręcisz.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
A dlaczego 19 nie dasz w kwadrat? Trochę szkoda tej pustej przestrzeni z prawej.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
ok. dam i w kwadrat.
20.

Dzięki za komentarze;)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
I jest piknie.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
to juz drugi raz, moze pora, zeby carrie, przestala sie bac innego kadrowania niz stale proporcje 3:2? co carrie o tym mysli? :-D
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
carrie, zrob jeszcze raz nr 20 i daj wyściółkę jakąś do doniczki, kolejne punkciki w górę pójdą. Bardzo fajnie szukasz kadru, plastyki, światła i koloru.. ale bądź maksymalnie krytyczna co do czystości kadru, nie dawaj sobie taryfy ulgowej, jak widzisz, że gdzieś możnaby coś poprawić, to idź za tym przeczuciem i popraw, bo kwiatek Ci chyba nie ucieknie. Dopieszczaj, zwracaj uwagę na rozmycia, na cienie, wówczas będzie 1 liga , teraz jest jej przedsionek ;-) bardzo pozytywnie działasz!
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
Dzięki za komentarze i wskazówki. Będę pamiętać o tym wszystkim i stosować to w praktyce.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
carrie, podpisuję się obydwoma rękami pod tym co napisał dagio, już niewiele brakuje do pierwszej ligii kwiatowej. Choć fotografia kwiatów sama w sobie niezbyt mnie kręci to widzę że robisz to bardzo dobrze.

Z tej strony najbardziej mi odpowiadają 14. i 20.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
21.


i jak?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach