dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Jak odzyskać dane z Outlook Express
No więc, po ciężkich bojach z moim stacjonarnym, wymieniłem płytę i procesor (2gi raz).
Niestety musiałem instalować system XP, żadne naprawy nie dawały rady.
System zainstalowany na system, dane osobiste pozostały, nowy system utworzył nowe foldery. Skopiowanie folderów w ustawień osobistych Outlook, ze starych katalogów do nowych nic nie dało, Outlook nic starego nie widzi.
Dlatego zapytuję.
Czy istnieje jakiś sposób na przeniesienie, głównie wiadomości pocztowych (z kontami jakoś sobie poradzę, choć było by miło jeśli też dały by się odzyskać).
Może są już jakieś programy które potrafią czytać archiwa Outlook.
No i gdzie tego szukać.

Proszę o pomoc.

Potem (jeśli się uda, lub nie) i tak przeoram partycję, bo stare instalki też zostały.

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Próbowałeś importować wiadomości?
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
dybon, tym naprawisz: http://www.outlookmailboxrecovery.com/ Widziałem w akcji, działa.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Problem w tym że Outlook nie przechowuje wiadomości jako takich, tylko koduje je sobie w plikach. Próbowałem wskazywać wszystkie stare pliki konfiguracyjne, ale d... .
Może coś źle robię.
W sumie i tak się cieszę, bo partycje się nie pokaszaniły i zdjęcia ocalały.
Ale kilku mejli mi szkoda.

[ Dodano: 2009-03-09, 22:42 ]
screwdriver napisał/a:
dybon, tym naprawisz: http://www.outlookmailboxrecovery.com/ Widziałem w akcji, działa.


Zaraz sprawdzę.
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
dybon, minus taki, ze trzeba placic lub szukac "witaminki" :roll:
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Z lekarstwem chyba sobie poradzę, ale dziwnie coś, bo odzyskał mi skrzynkę z danym z 2007r :-D
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
dybon, Outlook mało rzeczy usuwa tak naprawdę, a sporo chomikuje.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
a ja mam wiadomosci z outlooka na zupelnie innej partycji.

Dziala i ma sie dobrze ;-)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
screwdriver napisał/a:
dybon, Outlook mało rzeczy usuwa tak naprawdę, a sporo chomikuje.


Tak se patrzę, są to wiadomości tylko z jednego dnia, czyżby ograniczenia witaminowe?
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
dybon, Program widziałem w akcji kilka razy, zawsze odzyskiwał całą skrzynkę. W firmie gdzie pracuję, ostatnio uratował głowę jednemu z głównych handlowców.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Jednak zrobiłem tak: przeniosłem stare *.dbx, do nowego katalogu z dbx'mi i działa, mam cała pocztę. Choć trochę program zgłupiał bo nie mogę przełączyć się na inną tożsamość.
Chyba i tak przeoram partycję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach