Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
No ale na razie nie wiemy najważniejszego (chyba że przeoczyłam): czy ta puszka to fulfrejm :?: :?: :?:
Bo jak nie, to nawet najlepsze Owocary nie zdołają przyciągnąć i zadowolić użytkowników ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
thrackan napisał/a:
Lufonur Plastikar MC 400-1000mm f4.5-11 EX AC DC EKG FBI CIA KWA KWA DUM DUM

że pod dwiema nazwami będzie sprzedawany :-|
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
opiszon napisał/a:
że pod dwiema nazwami będzie sprzedawany :-|


Luzik. To tylko badania działu marketingu. Fani nowego systemu zdecydowanie wypowiedzieli się za pierwszą propozycją, która to będzie obowiązywać jako jedyna :mrgreen: :-B

Iza napisał/a:
No ale na razie nie wiemy najważniejszego (chyba że przeoczyłam): czy ta puszka to fulfrejm :?: :?: :?:
Bo jak nie, to nawet najlepsze Owocary nie zdołają przyciągnąć i zadowolić użytkowników ;-)


Fulfrejm, fulfrejm! Matryca jest dokładnie wymiarów tylnego wyświetlacza :mrgreen:
Tylko niestety dynamika nadal nie dorównuje klasycznemu negatywowi... To nadal poziom co najwyżej slajdu... (patrz ostatnie zdjęcie w poście konkursowym ;-) )

[ Dodano: 2009-04-02, 01:08 ]
alkos napisał/a:
Uberszacun.


:oops:
Ten obrazek mnie onieśmielił... :oops:
Dziękuję :-)
 

archi  Dołączył: 30 Gru 2008
thrackan, :mrgreen:
Naprawdę super !!!
Rozbudowa systemu zaproponowana w wątku też :mrgreen:
 

z_miodem  Dołączył: 28 Paź 2008
Potrzebna jeszcze lampa dedykowana. Może Sun6pak?
Konstruktorzy muszą popracowac nad główną wadą: palniki zbyt szybko się zużywają...

thrackan - :-B :-B :-B
 

gorky  Dołączył: 25 Kwi 2006
thrackan, dales rade :)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
alkos, ja chce taka koszulke na miasto do robienia fot!! :-D

Mialbym jak dziekowac temu spoleczenstwu, ktore jest niezwykle barwne, a ktore czasem zachowaniem odstrasza.. pokazal bym palcem na nich i na bluzke, bez slowa :-D
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
thrackan, :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-B :-B :-B :!: :!: :!:
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
thrackan, gratulacje :-D :-B
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Dziękuję :)

Eldred napisał/a:
thrackan, wyjaśnię to później, nie chcę teraz psuć zabawy,

A teraz możesz opowiedzieć co się stało tej puszceczce?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
To puszka Ubeuszka, to się stało duużo wcześniej, a wczoraj na plenerku-spacerku zrobił takie śmieszne zdjęcie i od razu Mi przyszedł do głowy pomysł że fajnie by wyglądało za tą rozbita szybką (może dlatego chciał wczoraj wymienić biedną stłuczoną kasetkę na alfe 100 :->
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
thrackan, megamaksymalny szacun :)

choć mamusia powtarzała nie baw się jedzeniem ....
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
jitt napisał/a:
choć mamusia powtarzała nie baw się jedzeniem ....

Zapewniam, że nic się nie zmarnowało :mrgreen: Cały zestaw zmienił się w kolację w stylu japońskiego drugiego śniadania ;-)
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
thrackan, świetne, świetne, świetne. Brawo za pomysł, za realizację. Brawo i raz jeszcze brawo. :-B :-B :-B :-B :-B :-B
 

Ice  Dołączył: 25 Sie 2007
thrackan, genialne ! Gratulacje.

P.S. - czy ktoś ma może informacje kiedy pojawi się uszczelniany Ananasar 150/2.0 Macro do tego systemu?
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Ice napisał/a:
P.S. - czy ktoś ma może informacje kiedy pojawi się uszczelniany Ananasar 150/2.0 Macro do tego systemu?

Ananasar będzie tylko na HSM-ie w metalowej puszce (wersja limited). Kiedy wejdzie ? Nikt nie wie dokładnie ale podobno przed wakacjami.
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
Dostanie nagrodę, najbardziej ekologicznego systemu na świecie, w stu procentach biodegradowalny :mrgreen:

Swoją drogą.. trochę mało zumów. Reporterzy nie będą zadowoleni. Może MMC(mega mutli coated) Salamionar 24 - 105/2,8? Ostatnio ktoś narzekał, że w pentaksie brakuje odpowiednika canonowej elki, nowy system musi mieć! Do tego lampa Goudex Fastlight 600 :-)
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
wszyscy sie zachwycaja, a system nie jest wolny od wad :-/

np. wszystkie fisiaje maja grzybka :-P ;-)

[ Dodano: 2009-04-02, 18:53 ]
no i przydalby sie jakis nalesnik, moze Truskawkar 40/2.8 ?
 

takseo  Dołączył: 25 Wrz 2008
motaba_virus napisał/a:
no i przydalby sie jakis nalesnik, moze Truskawkar 40/2.8 ?


też o tym myślałem... Raczej plastar 40/2,8 ;)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Hehe, przepraszam, dzisiaj miała być dalsza rozbudowa systemu, ale niestety doszło do wrogiego przejęcia materiałów. Rozochociłem domowników na leczo :-P :roll:

A wczorajszy prototyp niestety został skradziony i uległ destrukcji :evilsmile:

Aaaaale spokojnie, spokojnie. Może jeszcze koncern Bochnax wypuści średni format przed Pentaxem :evilsmile: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach