ravenye  Dołączył: 01 Paź 2008
[ravenye] moja zabawa z k200
Dopiero i się uczę i zdobywam doświadczenie, więc każda rada będzie cenna;]

1.


2.


3.


4.


Na 3. i 4. zdjęciu jest moja kuzynka, tak by nie było żadnych insynuacji:D

[ Dodano: 2008-10-20, 18:17 ]
I kolejna partia:

5.


6.


7.


8.
 

mlmar  Dołączył: 03 Lip 2008
bez duszy te zdjęcia. widzę takie obrazki na co dzień, na każdym spacerze . jedynie 7 zaciekawiło mnie geometrycznym charakterem i mętnością nieba. unikaj centralnej kompozycji, bardziej kontrastuj
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Na 4 ładnie "robi" światełko, chociaż mniejszą GO bym zastosował - kup jakiegoś stałego manuala do portretów. Na 3 wg. mnie za dużo ściany. 7 - niezłe.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Moim skromnym zdaniem amatora, co się jeszcze mało zna, to 3 i 7 najlepsze z zamieszczonych. Jednakże co do 3 to zgadzam się z KITT, że za dużo ściany.
W przypadku 4 przeszkadza mi perspektywa z góry i obcięty słup, który jest moim zdaniem niepotrzebny.
Ale to tylko moje amatorskie zdanie. :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
7. - o! o! o! znam :) .. niedaleko kuzynka mieszka :) .. ii takie fajne instalacje Hasiora są też w pobliżu zdaje mnie się :roll:
 

ravenye  Dołączył: 01 Paź 2008
Są...jak będę niedługo na uczelni z aparatem to spróbuje cyknąć coś ciekawego;]
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
Co do zdjęć zgadzam się z przedmówcami. Siódemka jednak wybija się zdecydowanie z tłumu, naprawde niezłe ujęcie. :-)
 

nichiren  Dołączył: 18 Lis 2006
Najbardziej podoba mi się 8. trochę mniej 7.
Na 4. chyba trochę za duży żółty zafarb, spróbuj ustawić balans bieli na tego misia po lewej na koszulce.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
hmm poza 7-ka to reszta zdjęć podpada pod zasady pokazywania tu zdjęć. Ćwicz...
 

chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
7 i 8 bardzo fajne :-) , reszta przeciętna
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
chrystian87, a możesz mi wyjaśnieć co jest fajnego w 8? Przerysowana głowa i twarz, centralny kadr, ostrośc na włosach, wyjarana plama z lewej? To że dziewczynka ma ładne oczy nie znaczy, że to zdjęcie jest udane..
 

chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
podoba mi się wyraz twarzy tego dziecka, jego spojrzenie jakos nie zwróciłem uwagi na terzeczy o których mówisz (co nie znaczy ze ich nie ma:) no z technicznego pkt widzenia to masz racje.....
 

ravenye  Dołączył: 01 Paź 2008
Macie racje, centralny kadr na moich zdjęciach strasznie rzuca się w oczy. Postaram się to wyeliminować, i w następnym pokazać coś lepszego.
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Moim skromnym zdaniem najlepsza 3, a najsłabsza 6
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Dla mnie najfajniejsza 7mka, niebo fajnie sie zgrywa i widac wyobcowanie budowli, bezludnośc taką. Co do centralnego kadrowania hm niekiedy bywa uzasadnione, tutaj tak nie jest nie mniej proponuje nie nastawiac sie "centralnie jest źle", zamiast nastawiac sie na mocne punkty proponuje spojrzec na to tak jak chciałbyś to sam widziec już tutaj.
 

ravenye  Dołączył: 01 Paź 2008
Po dłuższej przerwie wywołanej niestety różnymi problemami znów spróbuje coś wrzucić;]

9.


10.


11.


12.
 

moonwalker_lw  Dołączył: 11 Mar 2009
Najbardziej podobają mi się:
4 - żółta koszulka na zielonej trawie super się odcina
7 - za geometrie, fajne światło na budynku po prawej. To jest najlepsze ze zdjęć.
seria od 9 do 12 - kiepski WB, wszystkie za bardzo wpadają w czerwień, choć ciekawe mogłyby być 10 i 12.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
9. Za ciasny z prawej strony.
10. Mógłby być fajny, ale za ciemny i pociachane dłonie u dołu.
11. Za ciemny i perspektywa z góry mi nie podchodzi.
12. Najlepsze jak do tej pory moim zdaniem. Przyjemna GO, ładna poza jak i sama modelka. Jednakże MZ za wysoko kadr. Dół ścina złoty naszyjnik a na górze z głowy wychodzi pręt i góra głowy modelki jest jakoś dużo jasniejsza niż reszta. Czy robileś to zdjęcie koło południa?
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
7 ma klimat

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach