Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Lumix GH1
Aparacik nie zachwyca mnie niczym - wygląda jak Canon 400D, strasznie plastikowo. Do tego krzyknęli sobie cenę - 1550 Euro :shock: To jest +/- tyle ile ma kosztować nasze K7, a przypominam że on również będzie kręcił filmy, do tego ma być uszczelniony etc. Skąd więc Panasonic wytrzasnął taką cenę? Ktoś się orientuje w rynku hybryd?

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Bruinen, może chodzi o ten obiektyw co go dodają w kicie :?:
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
No może, ale na moje oko to i tak za drogo. Cena bez niego wyniesie koło 1000 Eurosów, czyli 4K złotych za body 4/3 bez uszczelek i górnego LCD. To tak w kontekście narzekań na ceny Pentaxów.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
uściślając, to m4/3 a nie 4/3 ;-)

poza tym Lumixy 4/3 to zawsze raczej drogie były
więc Panasonic chyba kontynuuje tradycję :?:
 
jungli
[Usunięty]
Bruinen,

Mialem G1, jakbys moze troche poobcowal zmienilbys sceptyczne nastawienie, w dobie kryzysu nie wiem czy to jest drogo... dostajesz ostrzejszy kit uniwersalny, bdb nagrywanie i praktycznie mozliwosc podpiecia co Ci sie tam zamarzy pod ta puszke, EVF i ostrzenie po kontrascie piekielnie szybko przeskoczy zaawansowane lustrzanki, szumy w 4/3 czy m4/3, to juz dawno mit do iso 800 radzi sobie rownie dobrze co wiekszosc lustrzanek, uszczelki i inne ficzery wg mnie sa dla gadzeciarzy, kiedys nic z tego nie bylo i aparat sprawdzal sie w kazdych warunkach co najwyzej odmarzaly Ci lapy na mrozie.

Mialem G1 i bardzo mile wspominam, za uniwersalnosc i przelomowosc, Panasonicowi duze brava zaczynam ich coraz bardziej doceniac.

hej

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach