mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Graf_Zeppelin napisał/a:
No. ale zależy kto ma oceniać. Jak się pokazuje uczestnikom, którzy nie oceniają, to ma to tylko korzystny wpływ. T

Pokazuje sie wszystkim, ktorzy oceniaja. I uzytkownikom i nie,

Problem w tym, ze mozna tak dziala ta nasza galeria, ze mozna oceniac PRZED zakonczeniem nadsylania prac.
I jesli zacznie sie oceniac przed zakonczeniem, to:
- nie widac wszystkich prac, a pozniej dodane moga diametralnie zmienic ocene istniejacych [in plus, badz im minus]
- nie chce sie oceniac tych, ktore sa dodane na koncu...

I tak.
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
U mnie żadnych zdjęć nie widać, pusta galeria ..
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
zatwierdzilem wszystkie tylko po to zeby pokazac wszystkim co nadeslano.... :evil:
Przykro mi ale widzac wiekszosc zdjec (nie wszystkie) mam tylko jedno rozwiazanie - kosz i anulowanie tego tematu.

Faktycznie widze ze glownie onanizm sprzetowy to podstawa



:evil:

[ Dodano: 2009-05-25, 08:26 ]
Pentaxa ME przekazuje komus do jakiegos konkursu - moze kfiatki albo bokeh - ulubiony temat
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniaczku, nie denerwuj się, chociaż masz podstawy.
Ja się będę tłumaczył.
Mam chyba lekki kryzys twórczy i jestem kompletnie nie kreatywny. Szczerze mówiąc odpuściłem ten konkurs mając nadzieję, że jego rozwój będzie dla mnie dopingiem i motywacją na następne.
Poza tym, ja mam od jakiegoś czasu problem z interpretacją wypoweidzi na forum.
Kurcze jest wątek o pozowanej się dyskutowaliśmy o tym co to kreatywna itd, już myślałem, że coś rozumiem, a tam teraz strit leci. I znowu nie rozumiem..

W skrócie: Przepraszam, za swe lenistwo i mogę tylko prosić, żeby Ci się chciało.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
A Ja mam na swoje wytłumaczenie tylko to że od początku maja leżę w łóżku z poważnie skręconą nogą (pierwszego dnia pobytu w górach stołowych, ultra pech), i tak na prawdę powinienem sam siebie zdyskwalifikować bo zdjęcie które wysłałem zrobiłem nieco wcześniej, ale nie jestem na 100% pewien że zanim Fafniak ogłosił konkurs. :oops:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Fafniak, spoko, jesteś na razie jedynym koniem pociągowym, który stara się wyciągnąć ludzi z onanizmu sprzętowego.
Wiem, ze nie jest łatwo.
Ale nie daj się. Ja już zacząłem sprzedawać sprzęt i żeby nie angażować Cię za mocno, sam wyrzucam swoje zdjęcia do kosza :-)
Ale kiedyś się uda!
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Ja mam jeden pomysł na zdjęcie, ale realizacji na razie nie ma. :-(
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
Faktycznie widze ze glownie onanizm sprzetowy to podstawa
To może konkurs na portrecik ukochanego szkiełka? Jestem pewien, że sporo luda się zgłosi. :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Cytat
To może konkurs na portrecik ukochanego szkiełka
Najlepiej robiony tymże szkiełkiem :mrgreen:
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Fafniak, nie poddawaj się, przeczytaj jeszcze raz "Siłaczkę" i do przodu. Sam dopiero wychodzę z okresu fascynacji sprzętem i staram się robić zdjęcia a nie testy ale wciąż nie wychodzi to dobrze. Takie konkursy są cenne, bo motywują do prób chociaż.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
a ja mialem dwie do wyslania, tylko nie moglem sie zdecydowac ktora wyslac i tak dlugo sie zastanawialem, az zadnej nie wyslalem :oops:
tyle, ze to zadne wytlumaczenia....
ale wybaczysz??? :cry:
 

Vukotich  Dołączył: 23 Maj 2009
Ciekawe, że nikt nic nie ocenia, nie komentuje ani nic... :/
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Vukotich napisał/a:
Ciekawe, że nikt nic nie ocenia, nie komentuje ani nic... :/

po tym:
Fafniak napisał/a:
Przykro mi ale widzac wiekszosc zdjec (nie wszystkie) mam tylko jedno rozwiazanie - kosz i anulowanie tego tematu.

???

musialbym sie chyba nazywac Bresson, albo chwalic legitymacja Magnum, zeby moje zdanie nt. nadeslanych fotografii moglo chociaz dorownywac moca opinii Fafniaka.
 

Vukotich  Dołączył: 23 Maj 2009
Słuszna uwaga :)
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
a ja fotkę miałam na konkurs..... :-(
Fafniak nie poddawaj się plizzz
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
blanchet, pokaz poza konkursem :)
 

Vukotich  Dołączył: 23 Maj 2009
Swoją drogą - konkurs to konkurs - nawet gdyby nadesłano tylko 2 kiepskie prace, to i tak powinien zostać rozstrzygnięty moim zdaniem. Choćby i bez nagród.
Bo tak to trochę taki suchar imho..
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Czy Wy też nie możecie oceniać prac konkursowych? Mi wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień :roll:
 

Vukotich  Dołączył: 23 Maj 2009
U mnie to samo, choć myślałem, że ze względu na udział w konkursie mam tą opcję zablokowaną. Wygląda na to, że Fafniak jednak pozamykał wszystko :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nic nie robilem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach