MarcinJ  Dołączył: 05 Kwi 2007
[ lampa] Złamana stopka lampy fgz 540
Jak w temacie już napisalem mam taki problem, aparat upadł mi na ziemię z założoną lampą na sankach, jak się można domyślać ułamała mi się stopka w lampie i nie chce się trzymać sanek aparatu. Niestety probowałem kleić, ale wówczas po sklejeniu stopka jest odrobinę za szeroka i się ułamuje przy próbie wcisnięcia w sanki.

Pytanie do Was ile mogłaby kosztować ewentualna wymiana stopki w lampie, część lampy gdzie jest stopka jest przykręcana 4 śróbkami, więc wymiana powinna być łatwa. skąd możnaby dostać część zamienną jakie serwisy mi polecacie poza Autoryzowanym serwisem apollo?.

Dodam, że lampa również ma problemy z zoomem od samego początku jak ją mam a mam ją już 3 lata i z zoomem jest tak ze raz działa raz nie, zależy jak mocno się puknie lampę żeby się odblokowała.

------------------------------------

teraz już zupełnie poza konkursem się zapytam z czystej ciekawości ile kosztowałaby naprawa wbudowanej lampy w k100d. Nie byłyska mi ona juz od ponad roku, ale zbytnio się tym nie przejmowałem bo zawsze uzywałem zewnętrznej lampy. Lampa w aparacie wówczas sama z siebie przestała działać z dnia na dzień. A sam aparat raz na jakiś czas ma problemy z softem. czasami potrafi się zawiesić i niereaguje nawet na wyjmowanie baterii. czasami robi dziwne rzeczy. na szczęście już od paru miesięcy to się nie powtarza ale może powrócić tak samo nagle jak przestało się tak dziać.


Pozdrawiam
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Nie łatwiej zadzwonić/mailować do apollo? Pytałem o stopkę i napisali, że ok 100zł. Imo tanio. Tyle, że termin dostawy jakiś długi był..
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
MarcinJ, byl juz podobny problem na forum. Nie pamietam dokladnie kiedy. Jest szansa, ze znajdziesz w archiwum lub odezwą się ludzie, którym też się to przytrafiło.

Współczuję.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
MarcinJ, ktoś z forum od dłuższego czasu poszukuje stopkę do 360-ki. Najlepiej tak jak napisał matth zwrócić się do serwisu.
 
MarcinJ  Dołączył: 05 Kwi 2007
Tematu nie moge wygooglować niestety, z tym serwisem to napewno zrobie jak radzicie, zadzwonie do nich poprosu. Naprawiać mogą długo bo jak coś mam jeszcze 2 zewnetrzne lampy tyle ze niesystemowe, takie proste i tanie chińczki do uzywania od biedy. Jesli faktycznie naprawa wyniesie ok 100zl to przezyje :)

----------------------

edytuje:)

znalazlem watek o ulamanej stopce, jest na dole strony. ale chyba zadzwonie do serwisu bo sam naprawiać nie chce, jak już się ma dobrą lampę to nie będę się bawiś w samoróbki
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach