mirqus  Dołączył: 20 Sie 2007
Początek Wielkiej Ucieczki ?
Pytanie do opuszczających, lub zamierzających się pożegnać:

Jeśli, do jakiegokolwiek miejsca, w którym przebywaliście długo, w którym, jak by nie patrzeć, czuliście się swojsko i dobrze wśród podobnych i dobrych, wpada nagle ktoś, nie potrafiący, nie znający, nieuwarunkowany genetycznie do trzymania rozsądnego poziomu, potrafiący za to głośno wyrażać swe marne racje, Wy natychmiast podajecie tyły dyskretnie się samousuwając ?

W jakiejkolwiek formie, forum nadal będzie istnieć, z Wami, czy też nie.
Pewnie będzie uboższe, ale i Wam czegoś ubędzie :-(
Chyba warto ochłonąć, poczekać, aż emocje opadną, ponieważ czasem słów niektórych trudno później wytłumaczyć..

Zmiany funkcjonowania forum na pewno są konieczne, i te trzeba wspólnie ustalić i zaaprobować.
Niektórym przyda się też odrobina samodyscypliny...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Cytat
Zmiany funkcjonowania forum na pewno są konieczne, i te trzeba wspólnie ustalić i zaaprobować.


ale jak znikną OT to Wielka Ucieczka będzie jeszcze większa :-p
 
jungli
[Usunięty]
Mam nadzieje, ze OT zostana, oczywiscie pisane rozsadnie, to cos co wyroznia te forum w dobry sposob, nie wyobrazam sobie @pentaxa w drastycznie innej formie, NIE CHCE!!!!!

Bo pojde sobie z gieldy? :mrgreen: !

hej
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
jungli napisał/a:
OT zostana

Jasne, że zostaną.
jungli napisał/a:
Bo pojde sobie z gieldy?

Choćby z tego powodu ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
jungli napisał/a:
Bo pojde sobie z gieldy?
To jest groźba? Sznataż? Bo o co chodzi, nie rozumiem? Chcesz, to idź i tyle w temacie :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
matb napisał/a:
Chcesz, to idź i tyle w temacie

Chyba nie obserwujesz giełdy, że podchodzisz do tego tak spokojnie ;-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
matb napisał/a:
To jest groźba? Sznataż? Bo o co chodzi, nie rozumiem? Chcesz, to idź i tyle w temacie :-P

Matb, proszę nie mów tak. Jak wchodzę na giełdę, to zawsze mam nadzieję na nowy wątek Jungliego z fajowym opisem. Na mnie ta groźba działa. ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Zazdrość przez niego przemawia, ;-) tyle dobroci można było kupić
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Zdano, ja mam całą stopkę od Jugliego wyłącznie (no dobra, filmów nie liczę) ;-) :-D
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
thrackan napisał/a:
na nowy wątek Jungliego z fajowym opisem
S3Pro...
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
ubeuszek napisał/a:
S3Pro...

Haha, Ty też zachorowałeś na nią?
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
łeee chłopaki.. chorować na cyfrę? Ja też zachorowałem, ale na średni format, bardzo poważnie :-/ ;-)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Matth, ostatnio w fazie tuż-przed-zaśnięciem wyrysowałem w głowie kompletne plany budowy wielkoformatowca 4x5. Miał nawet tryb przeładowywania, jak rzutnik na slajdy :-D
(oczywiście pomysł w większości wyparował wraz z nadejściem snu)
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
Cytat
Początek Wielkiej Ucieczki ?


Powiem szczerze że nie wiem co się dzieje ostatnio na forum pentaxa , ponieważ bardzo niewiele wątków na tym portalu śledzę , nie dlatego że kogoś nie lubię z jakichś tam powodów , tylko dlatego że moim zdaniem poziom ogólny jest niespecjalnie wygórowany ( nie chcę nikogo urazić ) . W lustrzance pentaxa jestem zabujany na smierć , a swoje prace nie uważam za jakieś wybitne , ale trudno mi też rozwijać się po ośmiogodzinnej tyrce w pracy .
Może zastanówmy sie dlaczego jest tak jak jest , to znaczy poziom ogólny na portalu fotografii jest w takim stanie ; albo inaczej powiem, przemyślmy w jakim stanie jest ta nasza fotografia i czy ona się rozwija czy też nie , albo w jakim kierunku powinna się rozwijać .
Jeżeli jednostkowo portal by wypracował sobie jakąś wybitną postać to być może aż do takich krwawych rozrób by nie dochodziło . Wątków bez sensu na tym portalu można wytkąć jeszcze kilka oprócz sławnego k7d . Być może trzeba się konkretnie kontrolować , to znaczy na hydeparku wszyscy szalejemy rozpustnie a na innych poważniejszy wątkach tylko sztywniactwo tolerujemy .

PS , chłopaki nie warto się rozstawać bo w kupie siła !

PS , dodam jeszcze że optyczni chyba zczaili słabość na naszym portalu i zamieścili info o k7d , chcą nas dobić
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
thrackan, nienie, ale Jungli i S3Pro to już wręcz symbol :-D

matth, mnie też średniak kręci, ale brak powiększalnika/skanera który obsłuży więcej jak 36x24 mnie odrzuca technicznie od tego, odkładam na później :-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
ubeuszek, nie odkładaj :evilsmile:
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
pikolo napisał/a:
Jeżeli jednostkowo portal by wypracował sobie jakąś wybitną postać


według mnie jest kilka takich jednostek :-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
matth, nie stać mnie na aparat i wymianę powiększalnika :-/
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
matth napisał/a:
łeee chłopaki.. chorować na cyfrę? Ja też zachorowałem, ale na średni format, bardzo poważnie :-/ ;-)


byłbyś może zainteresowany Pentaxem 6x7 z mlu i takumarem 105 ? Kurzy mi się strasznie i powoli się zbieram do decyzji... :-(
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
matth, rezerwuję psixa :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach