Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Nowe zasady pisania na forum
Właśnie otrzymałem na pw "ostrzeżenie słowne" od jednego z moderatorów, mam nakaz używania emotikonów, no cóż

zacytuję dwa z wielu skasowanych dzisiaj wpisów


bEEf napisał/a:
Proszę państwa, tak umiera forum


Benek napisał/a:
Mam to w nosie. Proszę modów o skasowanie mojego konta.
Nie mam ochoty współuczestniczyć w takim cyrku jak to forum.
Jeżeli chcecie się bawić w ostrzeżenia, bardzo proszę. Ale proszę mnie w to nie mieszać.

Proszę usunąć moje konto.
Kłaniam się.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
To bardzo znamienne. Był tu taki na forum, który NIGDY nie używał emotikonów. Był to jeden z jego znaków firmowych. "Robił" to forum, jak parasolka w mocnym punkcie robi zdjęcie. Zagadka? Darujcie sobie, nagród nie przewidziano. I tak już go tu nie ma.

Bronię się przed pewnymi deklaracjami, zresztą... ech.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
bEEf, mylisz się - bywa. :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Matko.

Pol dnia nie ma czlowieka na forum, przychodzi, a tutaj wojna.

Nie mogliscie troche poczekac?

Teraz nie wiem o co chodzi.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Pierwszy raz kusi mnie, żeby dostać wstążeczkę. Serio - serio.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ale o co chodzi?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
O to, że od dziś są sobie na forum Pentaxa posty bardziej lub mniej wartościowe, a ja się mylę. Że jesteśmy w googlach wysoko, więc trzeba zrobić normalne forum, a nie gadanie o dupie Maryny, jak do tej pory. Takie tam kłótnie w rodzinie. Tym razem wygląda na poważniejszy kryzys.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
bEEf, nie przekręcaj faktów, przecież wiesz o co chodzi.
To Twoje słowa:
bEEf napisał/a:
Nie, nie, wypierdzielmy wszystko, w googlach jesteśmy, nikonowcy sobie jaja robią, wstyd przed światem.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Ech. bEEf, ten temat zasłużył na oczyszczenie jak wszystkie inne, którym zdarzało się łamać regulamin. A jego wielkość nie nadaje mu żadnych specjalnych praw. Jego wartość to może kilkanaście linijek tekstu.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Zdano :shock:

A jak to się miało do moich poprzednich postów w tamtym temacie?

Cholera, no, nie użyłem emotikonki :D

I to był powód wywalenia tematu?

O Matko Przenajświntsza :shock:
 
Desmond  Dołączył: 07 Paź 2008
Hm, czyli jak przestanę używac emotikonek to dostanę bana?

[ Dodano: 2009-04-23, 23:01 ]
Za to zacznę liczyć moje posty - to byl post numer 237
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
bEEf napisał/a:
I to był powód wywalenia tematu?

Oczywiście, że nie.
Gdybyś przeczytał posty w tamtym wątku to byś wiedział dlaczego został wywalony.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
a moim zdaniem dobrze ze temat zostal wywalony.

Rzeczowych postow na temat nowej puszki bylo bardzo niewiele, mozna bylo je policzyc na palcach jednej reki (nie liczac tych ze zdjeciami).

Reszta to w polowie spuszczanie sie na monitor niedojrzalych emocjonalnie, ale doroslych chlopcow, w drugiej polowie gadanie o wszystkim oprocz puszki i wrzucanie zdjec transporterow opancerzonych.

A to spuszczanie sie (nazwijmy to po imieniu) bylo najgorsze :-? :-/

Edit:
Nie tylko czuc w powietrzu, ale i widac, ze czesc userow nie ufa niektorym moderatorom, dajac czasami temu wyraz. Niedopsz.

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Desmond, nie che mi sie cytowac to co napisalRobert, w tamtym watku , ale zwrocilem mu uwage zeby uzywal emotek bo to wlasciwie one pozwola zrozumiec innym ze autor pisal z ironia (a reakcja paru osob swiadczy o tym ze takze jego tekstu nie zrozumialy)
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
wiecie co zenada; kilka dni temu moj watek wywalono najpierw z gieldy i ok-moj blad ale wrzucilem go na HP i tez nie okazal sie wystarczajaco atrakcyjny; totalitarne podejscie bylo modne w XX wieku
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Desmond napisał/a:
jak przestanę używac emotikonek to dostanę bana?

Chodzi o to, że tą samą myśl można różnie wyrazić słowami i bardzo często nie wiadomo czy piszący żartuje czy na poważnie kogoś obrzuca błotem.
Nawiązując do wypowiedzi:
bEEf napisał/a:
Był tu taki na forum, który NIGDY nie używał emotikonów

owszem jest Taki, tylko jest taki mały problem, trzeba umieć pisać tak jak On.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Zdano napisał/a:
bEEf napisał/a:
I to był powód wywalenia tematu?

Oczywiście, że nie.
Gdybyś przeczytał posty w tamtym wątku to byś wiedział dlaczego został wywalony.

Przeczytałem.
Wszyskie.
Posty.
W.
Tamtym.
Wątku.

Gdybyś nie był tak przejęty ideami Hiszpańskiej Inkwizycji być może zrozumiałbyś, że chciałem tylko przekazać, że nie ma to _nic_ do rzeczy. Tu się nie wywala _takich_ wątków. Z powodu kilku zbyt rozemocjowanych postów. Kilku na 1000.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
ale zwrocilem mu uwage zeby uzywal emotek bo to wlasciwie one pozwola zrozumiec innym ze autor pisal z ironia (a reakcja paru osob swiadczy o tym ze takze jego tekstu nie zrozumialy)
Marcin, nie przesadzaj, gdyby nie zaczepny post opiszona na ten temat, niewielu zwrociloby na to uwage.

Ja widzialem od razu ze to ironia, i wybuchnalem smiechem jak to przeczytalem.

Jako Nikoniarz. A przeciez czytajac to, powinienem byc przeciez tak bardzo na Roberta zly...
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Pi.wa, popraw mnie, jeżeli źle mówię, ale na giełdzie nie bardzo to wyglądało na sprzedaż, raczej jak ogłoszenie. Zdaje się, że nie podałeś cen, tak? A w HP o ile pamiętam zaczynały się próby kupna i rezerwacji, to też było nie na miejscu. Po prostu nie obrałeś jasnej, zdecydowanej formy. Mniej więcej jakbyś poszedł po wędlinę do apteki, a w spożywczym żalił się, że nie możesz kupić antybiotyku :roll:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
perl napisał/a:
gdyby nie zaczepny post opiszona na ten temat, niewielu zwrociloby na to uwage.

taaa, nie pamiętasz kto pierwszy zwrócił na to uwagę :?: bo nie ja
i ile osób zwróciło na to uwagę :?: bo nie ja sam

masz jakieś anse do mnie, trudno, ale nie zniekształcaj prawdy, proszę

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach