turo5  Dołączył: 06 Lut 2008
hasos, witaj pierwsze dwa zdjęcia to jakieś nieporozumienie
3 kadrowałbym ciaśniej i lampę umieścił po lewej stronie kadru teraz jest trochę centralnie
4 tutaj łapałbym poziom do okna i są duże przepały na niebie
5 tutaj widziałbym kadr pionowy niepotrzebna wolna przestrzeń po lewej stronie kraty i moim zdaniem lepiej wyszłoby zwiększą GO
6 no ten pomysł bardzo mi się podoba ale i tutaj większa GO by pomogła i jest to jedno z kilku ujęć gdzie przydałby się kadr kwadratowy
7 tutaj nie mam uwag
przy wstawianiu zwróć uwagę aby wszystko było dopracowane bo po wstawieniu posta stwierdziłem ze brakuje mi opisu jednego zdjęcia a okazało się ze masz 2 foty oznaczone jako 5
Pozdrawiam :-)
 
hasos  Dołączył: 09 Kwi 2009
dzięki za cenne uwagi. pozdrawiam ;-)
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
w 3 i 4 masz paskudne przepały na niebie, w 3 to bym stanął i czekał aż coś się zdarzy
przesunąć kadr w prawo (bez gałęzi i latarni na środku) i czekać aż ktoś się zjawi lub coś się wydarzy
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Z wszystkich fotek to mz.tylko 6.przykuwa uwagę,reszta taka jakaś.....Albo badyle,albo temat,przepały po zbóju.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Z tych zdjęć, które zamieściłeś, to 6 wyraźnie wybija się ponad resztę... Oglądaj zdjęcia innych i ćwicz. A w niedługim czasie zobaczysz jak wielki postęp zrobiłeś. Patrz w exiff zdjęcia i spróbuj zastanowić się dlaczego zdjęcie wygląda właśnie tak. To tyle z mojej strony. Zapraszam do komentowania zdjęć innych, to też pomaga.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach