mops  Dołączył: 23 Gru 2007
[mops] moje pstryki
dzisiaj moj debiut wiec pierwsze foto... Czekam na konstruktywna krytyke ;-)

[1]


[2]


Jeszcze kuleje z obrobka na B&W wiec jak cos widzicie ze jest nie halo to prosze o sugestie.

 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
fajna mina :-P nie wiem co o zdjęciu napisać...a mops to od 3-4 lat na mnie mówi kuzyn :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Niepotrzebny cień na oczach. Doświetlić się nie dało czy nie pomagało?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
matb, niekoniecznie :-) Poszedłbym na całość - to jest zdjęcie pod słońce, prawa strona może być zupełnie jasna, bo jest w słońcu - większy kontrast doda dramatyzmu ;-)
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
matb napisał/a:
Niepotrzebny cień na oczach. Doświetlić się nie dało czy nie pomagało?


Slonce dosyc ostre od strony policzka. Dopalilem lampa by druga polowa twarzy byla widoczna.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
tyle że ostrość po kołnierzu poszła a nie na buzię, wzrok ucieka i klops ;-)
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
guerilla napisał/a:
tyle że ostrość po kołnierzu poszła a nie na buzię, wzrok ucieka i klops ;-)


Cwicze manualne ostrzenie wiec sie wprawie ;-) ale nie rozumiem o co chodzi z tym "wzrok ucieka"..
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
mops napisał/a:
guerilla napisał/a:
tyle że ostrość po kołnierzu poszła a nie na buzię, wzrok ucieka i klops ;-)


Cwicze manualne ostrzenie wiec sie wprawie ;-) ale nie rozumiem o co chodzi z tym "wzrok ucieka"..


chodzi o to, że kołnierz swoją ostrością przyciąga wzrok - zamiast twarzy, bo sam kołnierz na tym zdjęciu nic nie niesie ze sobą.. sęk w tym że jak masz małą GO to właśnei po to, żeby kierować wzrok widza na to, na co chciałeś
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
mops, Co jest w tym golfie, że aparat ostrzy na golf, a nie na oczy???
Drugie, swiatłocieniowo, gorsze niż pierwsze. Ale jeszcze wszystko przed tobą, nie martw się , pracuj, masz czucie.
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
corn napisał/a:
mops, Co jest w tym golfie, że aparat ostrzy na golf, a nie na oczy???
Drugie, swiatłocieniowo, gorsze niż pierwsze. Ale jeszcze wszystko przed tobą, nie martw się , pracuj, masz czucie.


Wiesz czasem nie nadazam ustawic ostrosci manualnie przy SMC-A 50/1.7. Caly czas nad tym pracuje bo to nie sa fotki pozowane - poprostu zonka siedziala na foteliku na dzialce a ja ja troche obstrykalem wiec kazde pochylenie w przod tyl czy ruch jej glowy to juz uciekajaca ostrosc.. Ale trenuje..

Gorsze swiatlocieniowo - tzn ???
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
mops, Z lewego policzka, od oka do ucha, już się nie da nic zrobić, zostało wypalone. Tylko to miałem na myśli.
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
kapielka
suszenie po 1 domowej kapieli....

[3]
 

Musical box  Dołączył: 02 Wrz 2007
3 piękne! Modelowe zdjęcie pokazujące że można robić rodzinne albumowe zdjęcie i do tego równie piękne dla osób postronnych. Takie zdjęcie za kilka lat będzie dla Ciebie bezcenne.
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
3. świetne zdjęcie
 

Romi  Dołączył: 17 Sty 2008
sebostek napisał/a:
3. świetne zdjęcie
Racja! Mi także 3 podchodzi ...
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
Musical box napisał/a:
3 piękne! Modelowe zdjęcie pokazujące że można robić rodzinne albumowe zdjęcie i do tego równie piękne dla osób postronnych. Takie zdjęcie za kilka lat będzie dla Ciebie bezcenne.


Dzieki wielkie... Caly czas sie ucze.. Jeszcze kombinuje z raw`em nad wersja kolorowa ;-)
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Bez picu, ale ta trójeczka bardzo mi się podoba. Świetnie skomponowany kadr. Bardzo sugestywne zdjęcie.
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
no to kolejne "dzieciakowe" pstryki
[4]



[4a]

tutaj z kolorkami - sam nie wiem ktore ciekawsze (lub czy oba do kitu)..

 

Kiwak  Dołączył: 28 Paź 2007
Trzecie rewelka :-) jedynie ten smoczek bym wywalił, szczególnie, że to maleńkie maleństwo, więc jeszcze nie potrzebuje, ale to taki OT doświadczonego :mrgreen:
Na czwartym to ja osobiście bym starał się o większą GO, żeby jeszcze przynajmniej nosek i usteczka się załapały. Ale tu jestem mniej doświadczony ;-)
Aha: jeśli zdjęcia świeże, to jeszcze czas - gratulacje :-)
 
mops  Dołączył: 23 Gru 2007
Kiwak napisał/a:
Trzecie rewelka :-) jedynie ten smoczek bym wywalił, szczególnie, że to maleńkie maleństwo, więc jeszcze nie potrzebuje, ale to taki OT doświadczonego :mrgreen:
Na czwartym to ja osobiście bym starał się o większą GO, żeby jeszcze przynajmniej nosek i usteczka się załapały. Ale tu jestem mniej doświadczony ;-)
Aha: jeśli zdjęcia świeże, to jeszcze czas - gratulacje :-)


Smoczek - taki ulatwiacz zycia swiezych rodzicow ;-)

Za gratulacje dziekuje... W środe bedzie malenstwo mialo 3 tyg ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach